29 Січня 2022
886
![Героями не народжуються, ними стають фото Героями не народжуються, ними стають фото](/image/news_small/2022/01/29_123404_news2_272898195_339774894820348_1834911319405572768_n.jpg)
Такими героями для нас стали зовсім юні хлопці – студенти та курсанти, які холодним січнем 1918 року прийняли нерівний бій з більшовицькою навалою під станцією Крути.
Зовсім юні хлопці показали всьому світу – заради своєї свободи, переконань та незалежності України вони готові віддати найдорожче, що є у людини, – своє життя.
Схилімо наші голови в глибокій пошані перед світлою пам’яттю Героїв Крут, і так само вклонімося тим, хто сьогодні захищає цілісність та єдність нашої держави на сході України.
Василь Володін, голова Київської обласної державної адміністрації