!["Завдання у нас єдині", - В'ячеслав Чаус фото "Завдання у нас єдині", - В'ячеслав Чаус фото](/image/news_small/2022/04/20_014607_news2_276158656_3138277439769923_1549213919563543807_n.jpg)
Під час зустрічі голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус та міський голова Славутича Юрій Фомічев обговорили ряд важливих питань, зокрема, подальші кроки у відновленні життєдіяльності населених пунктів.
Про це повідомив Viacheslav Chaus на своїй сторінці у Facebook.
За словами очільника Чернігівщини, Славутич хоч і знаходиться в Київській області, але дуже поруч, і завдання у громад єдині.
Важливою для обговорення була тема відновлення та розвиток економіки.
"Єдиний на сьогодні вихід, який вбачаю особисто - створення спеціальної економічної зони, яка б мотивувала бізнес працювати у прикордонній з ворогом Чернігівщині. У Славутича вже був аналогічний успішний досвід по СЕЗ. Готуємо відповідні пропозиції на розгляд КМУ та депутатів", - зазначив В'ячеслав Чаус.
Серед прийнятих рішень - логістичні, безпекові, підтримуючі питання.
Читайте також "Славутич: Київська чи Чернігівська область?"