![Славутич готується до дня народження: наводимо лад біля своїх споруд та будівель фото Славутич готується до дня народження: наводимо лад біля своїх споруд та будівель фото](/image/news_small/2022/05/25_072759_news2_284000147_5088676494548556_8255637320790086329_n.jpg)
До дня міста Славутича відділ містобудування, архітектури та просторового розвитку просить власників навести лад біля своїх споруд та будівель
Шановні власники тимчасових споруд (кіосків і павільйонів)!
Відповідно до п.2.6 Правил благоустрою території міста Славутич вам необхідно до 4 червня поточного року, привести до належного стану тимчасові споруди, території навколо (пофарбувати тимчасові споруди, відновити газони, посадити кущі, квіти).
Шановні підприємці, власники будівель і споруд!
Відповідно до п.2.4 Правил благоустрою території міста Славутич вам необхідно до 4 червня поточного року привести фасади будівель і споруд до належного санітарно-технічну стану (відремонтувати та пофарбувати фасади згідно з паспортом на будівлю або споруду), відновити благоустрій прилеглої території до будівель і споруд.
У разі не виконання вищезазначених Правил передбачається адміністративна відповідальності.
Славутич завжди відрізнявся своїм затишком та комфортом, тож, шановні власники та підприємці будівель і споруд, проявіть ініціативу, творчість, щоб прилеглі території до ваших об’єктів мали гарний вигляд – з газонами, квітами, декоративними кущами.