Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Славутич відвідало керівництво НАЕК "Енергоатом" (відео)

Славутич відвідало керівництво НАЕК "Енергоатом" (відео) фото

22 лютого делегація НАЕК "Енергоатом", на чолі з Президентом Петром Котіним, головою первинної профспілкової організації Олексієм Личем, керівниками структурних підрозділів компанії, прибула до Славутича з робочим візитом.

Як повідомляє Славутицька міська рада, під час наради міський голова Славутича Юрій Фомічев презентував місто енергетиків:

«Після закриття станції міська економіка трансформувалася з монопрофільної на багатовекторну.

24 лютого суттєво змінило життя Славутича. Логістика до Чорнобильської АЕС зруйнована, і це викликає трансформації в самому місті. Виїхала військова частина Національної гвардії України, яка охороняла ЧАЕС.

Але, навіть у цей період, місто отримало певні релокації бізнесу. Маріупольський бізнес переїхав до нас, і ми дуже вдячні їм за те, що обрано Славутич.

За період повномасштабного вторгнення у Славутичі знайшли прихисток більше тисячі переселенців. Завдяки, в тому числі, НАЕК "Енергоатом", маємо центр розміщення внутрішньо переміщених осіб на базі нашої лікарні», - повідомив очільник міста.

 

 

За його словами, сьогодні Славутич учергове шукає себе, щоб трансформувати економіку, залучити інвестиції.

Потому присутні перегляеули запропонований фільм «Відбудова Славутича», де було презентовано чотири ключові проєкти:

• Бізнес-резиденція та житло для ВПО Poliklinika в місті Славутич

• Реабілітаційний центр «Human Clinic» у Славутичі

• Створення північноукраїнського ядерного наукового хабу у Славутичі

• Еко-індустріальна спеціальна зона «Славутич» – нова точка росту вільної економіки регіону».

 

 

Президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін подякував за запрошення міського голови відвідати Славутич та повідомив, що розглядається питання покращення логістики до Чорнобильської зони. Питання складне, але його потрібно вирішувати.

 

 

«Для АРСу є перспектива – будівництво нового енергоблоку Хмельницької атомної станції. Потрібні будуть монтажники, будівельники, зварювальники і ще багато робочих спеціальностей. Будемо намагатися робити це власними силами, обладнання там є достатньо. Звичайно буде задіяний і персонал АРСу. Основний наголос ми робимо на виготовлення обладнання "Атоменергомашем". Частина його може виготовлятися і у Славутичі», – зауважив Петро Котін.

Крім того, Петро Котін та Юрій Фомічев обговорили подальшу співпрацю у підготовці кваліфікованих кадрів для атомної галузі. Зокрема, в Славутичі функціонує філія НТУУ «КПІ ім Ігоря Сікорського», де студенти-атомники можуть навчатися за принципом дуальної освіти – теоретичні знання опановуючи в університеті, а практичні навички набуваючи під час виробничої практики на майданчиках Енергоатома.

 

 

«Енергоатом» сьогодні – це 15 енергоблоків, великий досвід їх експлуатації, багаторічні накопичені знання з ліквідації наслідків катастрофи. Все це дозволяє ділитися досвідом із західними партнерами та реалізовувати спільні проєкти.

 

 

Розглянули на нараді і питання підготовки у Славутичі персоналу для атомної енергетики.

У цей день керівництво ДП «НАЕК «Енергоатом» відвідало КНП "Славутицька міська лікарня" Славутицької міської ради та ліцей. Потому відбулася робоча нарада у колективі ВП "Атомремонтсервіс", який очолює Григорій Супрун.

 

 

Також Петро Котін вручив нагороди "Енергоатома" працівникам АРСу за їх важливу, відповідальну і таку необхідну роботу.

 
 

Читайте також: Славутич представив чотири амбітні проєкти на Міжнародному  форумі ReBuild Ukraine-2023

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: