Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

«Мале місто – це більш бажаний майданчик для творчості» - Надія Парфан | Hromadske.art

Великі молодіжні фестивалі, зазвичай, відбуваються у великих містах, але минулого року це спростувало маленьке місто Славутич, в якому відбувся перший фестиваль кіно та урбаністики «86». Зараз ми поговоримо про цьогорічний фестиваль «86» з Надією Парфан.

Великі молодіжні фестивалі, зазвичай, відбуваються у великих містах, але минулого року це спростувало маленьке місто Славутич, в якому відбувся перший фестиваль кіно та урбаністики «86». Зараз ми поговоримо про цьогорічний фестиваль «86» з Надією Парфан.Надія Парфан – активна учасниця кінофестивального руху в Україні. Поєднавши свою освіту антрополога та любов до кінематографу, створила свій фестиваль, що поєднав кіно та урбаністику.

Місцем проведення фестивалю «86» стало місто Славутич.

«Якщо подивитися на фестивальну мапу України, то зазвичай щось відбувається лише в великих містах: Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, а от вся решта України – це таке «нічого», «нуль». Нам було цікаво вийти за межі мегаполісів, за межі прогресивних кіл і зробити фестиваль в маленькому місті. - каже Надія Парфан. - Славутич нас привабив своєю близькістю до Чорнобиля. Це наймолодше місто в Україні»

Минулого року фестиваль відбувся вперше і гості переважно приїжджали з Києва та інших міст, але цього року інтерес до фестивалю від місцевого населення значно посилився.

У програмі буде художнє документальне кіно з-за кордону та українське. Також в контексті фестивалю відбудеться фінал проекту «My street films Ukraine» - конкурс документальних фільмів про міста України від режисерів-аматорів.

Також буде програма лекцій та заходів з урбаністики навіть для дітей.

Фестиваль «86» відбуватиметься з 28 квітня по 3 травня.

З детальнішою програмою заходів ви можете ознайомитися на сторінці фестивалю:

https://www.facebook.com/events/38355...

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия