![ЗОСя на носі! фото ЗОСя на носі! фото](/storage/thumbs/520/IRN/1jQ/zFxhEBY4QSlMsyPqa6h42q0Y-metaMDAuanBn-.webp)
ХХХ Міжнародний фестиваль молодіжної демократії та мас-медіа "Золота осінь Славутича" відбудеться у нашому місті уже цими вихідними. Але сама програма заходів, включаючи майстер класи для учасників конкурсної програми з відео, фото та друкованих ЗМІ, уже розпочалися.
![](/storage/media/ab/57/ab5788584915400f255bf985394808c6.jpg)
У загально-міському бібліотечно-інформаційному центрі (Поліський квартал) уже відкрилась виставка світлин Вадима Івкіна «ЗОСя очима фотохудожника. Сторінки історії.
![](/storage/media/a4/4c/a44c47dfbf2b8d4e7dc68eb841df6a91.jpg)
20 січня, о 17:00, у Краєзнавчому музеї Славутича та Чорнобильської АЕС, відбудеться авторська екскурсія від Володимира Удовиченка «30 сторінок ЗОСі.
Про історію фестивалю, його події та учасників, починаючи з 1994 року й до сьогодні, розповідає виставка
«ЗОСі – 30 років», що розміщена у нашому музеї. Тут представлено програми фестивалів за різні
роки, його символіку, документи, творчі роботи учасників. Окрім знайомого нам логотипу ЗОСі – усміхненого
обличчя й долоньок, на виставці побачите ще й найпершу емблему фестивалю.
![](/storage/media/45/09/4509e0fe915cef376b4d6ba3d09c3c95.jpg)
Цього ж дня, 20 вересня, ув Офісі підтримки громадських ініціатив запланована РОЗМОВА БЕЗ КРАВАТОК «Славутич і міста побратими» Запрошуються славутичани (діти і дорослі), які були з дружніми візитами та /або проводили спільні заходи за участі міст: Айзкраукле (Латвія), Вісагінас (Литва), Пейснвік (Велика Британія), (Річланд США).
![](/storage/media/14/bd/14bd3323ba811c56f9db0d4c8918d61a.jpg)
Наступного дня, 21 вересня, о 14:00, у Загальноміскому бібліотечно-інформаційному центрі відбудеться презентація мандрівної виставки «На Зламі», яка складається з 18 стендів, кожен з яких присвячений одній із проблем – «зламам»: суспільним явищам, які вплинули на українське суспільство під час війни.
![](/storage/media/58/ce/58ce03f3fe6bf36bcb389a3edb0ffebe.png)
А о 16:00 ЗБІЦ пропонує зустрітися з командою «ветеранів ЗОСІ», в рамках проєкту «Славутич – це ми!». Модератор проєкту - Олександра Латишева.
![](/storage/media/2b/06/2b0626c8ca3aa8e6bdf8823872b3a280.jpg)
І вже з 22 вересня розпочнеться сам фестиваль - наша улюблена "ЗОСя"! Зустріч та знайомство з командами-учасниками фестивалю, традиційне братання, зустріч команд із членами журі за номінаціями, урочисте відкриття та шоу "Міс-ЗОСя" - відбудеться у перший день фестивалю. Але докладніше про це ми повідомимо у наступних наших публікаціях.
![](/storage/media/00/81/00819114508766cc059886f02fc62ac2.jpg)