22 Вересня 2023
1695
![Братання! ХХХ Міжнародний фестиваль молодіжної демократії та мас-медіа «Золота осінь Славутича» розпочався! (фото, відео) фото Братання! ХХХ Міжнародний фестиваль молодіжної демократії та мас-медіа «Золота осінь Славутича» розпочався! (фото, відео) фото](/storage/thumbs/520/B1E/sOW/f5JHOVP19UQrgnD2oUxkCN9O-metaX0RTQzA3NDbQsdGA0LDRgi5qcGc=-.webp)
30-й фестиваль «Золота осінь Славутича» у синьо-жовтих кольорах біля Палацу дітей та молоді зібрав справжніх друзів. Міський голова Юрій Фомічев та Ольга Василевська-Смаглюк - Округ 96 вітали учасників Зосі і стали активними учасниками кольорового братання.
Фестиваль завжди викликає жвавий інтерес юних журналістів. Про що свідчить широка участь заявлених команд із 12 українських міст та громад з усіх куточків нашої країни. Тож маємо 61 команду, з яких 31 із Славутича.
Читайте також: ЗОСя-2023 почалась!
![](/storage/media/0b/cf/0bcf6cfe5125f2f28a8ee1c3971b0979.jpg)
![](/storage/media/fb/a6/fba65a8bc866d5faad7f6504cb221559.jpg)
![](/storage/media/6d/d4/6dd45281a9e845e525e6ee74606be9fa.jpg)
![](/storage/media/92/a1/92a1db0c8516af6d6b788f49ff089664.jpg)
![](/storage/media/62/cc/62cc579cf692a839f9dc0ef5d9e10108.jpg)
![](/storage/media/26/d7/26d72eb8786c7cc39dbca8bc2b6c8ce5.jpg)
Учасники конкурсних програм, працювали над виконання творчого завдання «Мій герой». Як завжди професійне журі фестивалю з України, Польщі, Литви оцінять роботи конкурсантів. А ще учасників ювілейного фестивалю чекає онлайн спілкування з відомими українськими журналістами: Тетяною Гончаровою, Сонею Кошкіною, Даніїлом Снісарем, Юлією Скоробагач.
![](/storage/media/b9/88/b988fb560f2e03084233c2af78f65ea8.jpg)
![](/storage/media/b7/15/b715ba98288643c3ce070bccba1fb5ae.jpg)
![](/storage/media/bc/c6/bcc61de89a0ccf237189de6cc131db38.jpg)
![](/storage/media/aa/48/aa48592f694b9a2169084724d90a6a1f.jpg)
![](/storage/media/34/d2/34d239dd98b8a46a381bba69c3a189ff.jpg)
![](/storage/media/a9/da/a9daa0de387e66cc7cea389c6d546b7f.jpg)
Конкурсні роботи команд можна переглянути на фейсбук-сторінці Міжнародний фестиваль "Золота осінь Славутича"
Зося завжди об’єднує нас. Все буде Україна. Переможемо!
Фото: Вадим ІВКІН
Відео: Міжнародний фестиваль "Золота осінь Славутича" - https://fb.watch/ndxf2uR3ZZ/