18 Грудня 2023
3974
![У Славутичі день жалоби: громада попрощалася із Захисником Василем Єрмоленком фото У Славутичі день жалоби: громада попрощалася із Захисником Василем Єрмоленком фото](/storage/thumbs/520/W9W/ut6/ZbqqrW88CWe1h3OErrH2MsNi-metaNDEyMjY4NDI1Xzg2MTkwOTk5OTI2NzUzNl80NTQ3MDcwODI0MDEzNjQxMjUxX24uanBn-.webp)
Важко підібрати слова, щоб передати біль втрати за рідним сином, батьком, чоловіком, братом. Війна, клята війна, назавжди залишає глибокі криваві рани у родинах українців.
У храмі в честь ікони Божої Матері «Неустанна Поміч» попрощатися, сказати дякую Герою, відклавши всі свої справи, прийшли згорьовані рідні, друзі, сусіди, однокласники, односельці з села Неданчичі, побратими, усі, хто його знав і любив Василя.
Щемно прозвучали проникливі слова отця Юрія та міського голови Юрія Фомічева.
![](/storage/media/8b/4b/8b4b53146047975deeed917edf0e25a9.webp)
Сьогодні славутичанин Василь Єрмоленко доєднався до небесного воїнства. Щирі співчуття рідним й близьким. Світла вічна пам’ять, слава і шана Герою
![](/storage/media/82/36/8236c68fb17b0d623010ddc3a7f75bcc.webp)
Мужній воїн - Василь Єрмоленко (10.08.1987 – 11.12.2023), віддав своє життя за свободу, незалежність, територіальну цілісність України.
![](/storage/media/82/87/82871aefa4148a93ad18307c3e704132.webp)
Нагадаємо, Василь Єрмоленко народився у селі Неданчичі, Чернігівської області. Дитячі роки провів у Славутичі. Після закінчення школи №3, продовжив навчання у Чернігівському професійному будівельному ліцеї №18, де здобув спеціальність столяра-різьбяра. Трудову діяльність він розпочав у Славутицьких будівельних приватних компаніях. Далі продовжив працювати монтажником металевих конструкцій у СП «Новарка». Пізніше досвідчений спеціаліст став затребуваним у ТОВ «НВП «Новітні нанотехнології», а потім – за кордоном.
24 лютого 2022 року обірвало мирне життя сім’ї Єрмоленків. Коли російські окупанти рушили з війною, він не міг лишатися осторонь. З перших днів війни Василь вступає до територіальної оборони міста Славутича, а потому добровольцем стає на захист України. Солдатом Збройних сил України служить у «гарячих точках» Харківщини.
Під час виконання бойового завдання стрілець-снайпер Василь Єрмоленко загинув 11 грудня у селі Синьківка, Куп’янського району, Харківської області.
У пам’яті всіх, хто знав Василя, він залишиться доброю, світлою, щирою людиною. Для свого 9-ти річного синочка Артема – всесвітом, взірцем, ідеалом, прикладом батьківської любові, турботи, надійності, відповідальності і одночасно мужності й честі.
Щирі співчуття матері Захисника Людмилі Василівні, дружині Ларисі, сестрі Юлії.
Загибель Василя Єрмоленка – це справжній удар для родини, друзів, близьких та всієї громади.
Світла, вічна пам’ять Герою
![](/storage/media/a2/aa/a2aaa627f443de37693960ca19359b64.webp)