![Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото](/storage/thumbs/520/sTW/wzE/iJu34ptttsdoPT23uXBP8CqI-metaNDE4NDc1MTkzXzkwODY3MzcyNzkyNDkwOF82MzA4NTU4NTg3NzEyODg5OTFfbi5qcGc=-.webp)
16 січня відбулося відкриття першого "Класу безпеки" в Славутицькій гімназії "КрОКус".
Цей клас, що є 77-м у Київській області та першим у місті, створений з метою забезпечення безпеки учнів під час війни.
Створення безпечних умов для навчання стало одним із головних пріоритетів держави в умовах війни. "Клас безпеки" – це всеукраїнський проєкт, який націлений на вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту.
В рамках проекту учні отримають знання про алгоритм дій у надзвичайних ситуаціях та навички надання домедичної допомоги.
На презентацію "Класу безпеки" завітали представники міської влади, Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), Національної поліції, Червоного Хреста та інших служб.
Маленькі учні гімназії з ентузіазмом ознайомилися з обладнанням кабінету безпеки.
Діти демонстрували свої знання правил дорожнього руху та пожежної безпеки, весело збирали аптечку, співали, а також випробовували костюми рятувальників, пожежників та медиків.
Гості заходу проводили цікаві інтерактивні вправи з дітьми та дарували подарунки. На подвір'ї малеча з цікавістю роздивляла спеціальну техніку ДСНС і Червоного Хреста. Як для дітей, так і для дорослих, це був новий досвід, який приносив задоволення та наповнював позитивною енергією.
Функціонування "Класу безпеки" буде активно впроваджуватися у виховний та навчальний процес закладів освіти міста.
Ця ініціатива стала можливою завдяки участі Славутицької гімназії "КрОКус" у проєкті "Відновлення та безперервність освітнього процесу в громадах, які постраждали від окупації та бойових дій".
![Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №1 Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №1](https://slavutych.info/storage/3705/conversions/wYIaGjmloFTM3QPdwEDvV8wxP6lrBF-metaNDE4MjU1NzkwXzkwODY3MzY0NDU5MTU4M18yOTgwOTg3NjY3MTYxOTUyNzkyX24uanBn--preview.webp)
![Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №2 Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №2](https://slavutych.info/storage/3706/conversions/P2z8qbBdSHXmQRyAPzNWd3WxcB1E63-metaNDE4MjU2MjAwXzkwODY3Mzc1NDU5MTU3Ml81Nzc4ODc3OTQwNTUwNjkwODQ5X24uanBn--preview.webp)
![Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №3 Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №3](https://slavutych.info/storage/3707/conversions/0ED0fF7baTCk2VmJei9tLmVWfB050L-metaNDE4MjYyNTAwXzkwODY3Mzc3MTI1ODIzN18xNjQ1OTk0NDU0MDQ4ODQzNDA5X24uanBn--preview.webp)
![Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №4 Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №4](https://slavutych.info/storage/3708/conversions/sQQ3NXrOia5Gj6gFFTkgTSD6x5Xz2O-metaNDE4MjY4MTkxXzkwODY3MzY3NDU5MTU4MF8xMzM5MjkzMDkxODE4NjMwMzc5X24uanBn--preview.webp)
![Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №5 Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №5](https://slavutych.info/storage/3709/conversions/i42YV1nLPYJ88timluDs9JTP0NmPI1-metaNDE4Mjc1NTI0XzkwODY3MzcxMTI1ODI0M18zMzU5Mzc1Nzc4MDk0MDE3NzA0X24uanBn--preview.webp)
![Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №6 Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №6](https://slavutych.info/storage/3710/conversions/39A7EmNhCCHy61BQUghIZliHyYLUV1-metaNDE4Mjc1OTQyXzkwODY3MzY2NDU5MTU4MV80ODQ1MDc5MDQyODE3MjQ3NTcyX24gKDEpLmpwZw==--preview.webp)
![Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №7 Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №7](https://slavutych.info/storage/3711/conversions/24PHVQ2l8byTEaSDl0nOvUgztZ4o0z-metaNDE4Mjc1OTk2XzkwODY3MzY4MTI1ODI0Nl8yNDg4Mzc0NDIzODkxMDI1Nzc1X24uanBn--preview.webp)
![Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №8 Перший у Славутичі клас безпеки для дітей! фото №8](https://slavutych.info/storage/3712/conversions/yFy6Dq5ZBm7VBW6Z58u19KOq4FNubu-metaNDE4MzA5MDE2XzkwODY3Mzc0NDU5MTU3M183NDI0OTU2Njk5NDkxNjU4MTU3X24uanBn--preview.webp)
Проєкт реалізується БО "Центр освітніх ініціатив" за підтримки ІСАР Єднання у межах ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства. Нам важлива підтримка американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, що реалізується БО «Центр освітніх ініціатив» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.