![Як зміцнити взаємодію між молодіжними радами та владою: Результати навчального заходу в Тернополі фото Як зміцнити взаємодію між молодіжними радами та владою: Результати навчального заходу в Тернополі фото](/storage/thumbs/520/Y3y/M1D/tXwllFDmdwczWndJn0Iwxkhv-metaNDE3NTQ5MjA4Xzg5MTQwNjQzNjMxNzg5Ml8zNDg4NDcyNzYwOTYwNDg3NzA1X24uanBn-.webp)
23 січня депутати Молодіжної ради "Майбутнє Славутича" (МР) та представниця Органів місцевого самоврядування (ОМС) Ксенія Шевчук відвідали навчальну подію у Тернополі з теми "Як посилити взаємодію між Молодіжними радами та владою".
Метою заходу було зміцнення співпраці між Молодіжними радами та владою в умовах війни, шляхом формування інструментів співпраці та практик, що вже існують в Україні. Молодь отримала можливість обмінятися досвідом та поділитися успішними кейсами громад.
Усі вправи та активності під час заходу були насиченими та цікавими. Особливо вражаючою була практична симуляційна гра "Зміни - це ми". Під час гри представники ОМС та МР взяли на себе ролі та відчули важливість конструктивного діалогу як у внутрішньому колективі, так і під час співпраці на штучній стратегічній сесії Міської ради. Тут МР активно адвокатувала винесення питання щодо створення Молодіжного простору у своєму місті.
![Як зміцнити взаємодію між молодіжними радами та владою: Результати навчального заходу в Тернополі фото №1 Як зміцнити взаємодію між молодіжними радами та владою: Результати навчального заходу в Тернополі фото №1](https://slavutych.info/storage/4046/conversions/5hKcYO3YoY8Gtfbzu9RQbg7EZ6KyqZ-metaNDE0NTU3MDIxXzg5MTQwNjQzMjk4NDU1OV81NzE4NjMwODUwMDU1MjQyODQ2X24uanBn--preview.webp)
![Як зміцнити взаємодію між молодіжними радами та владою: Результати навчального заходу в Тернополі фото №2 Як зміцнити взаємодію між молодіжними радами та владою: Результати навчального заходу в Тернополі фото №2](https://slavutych.info/storage/4047/conversions/1y5GTozppUR6YSQfudjlHZQOgO3s6D-metaNDE3NDQwMTQ2Xzg5MTQwNjUzOTY1MTIxNV83MjIwNDUwOTc0NzY3NDQ3NjI0X24uanBn--preview.webp)
![Як зміцнити взаємодію між молодіжними радами та владою: Результати навчального заходу в Тернополі фото №3 Як зміцнити взаємодію між молодіжними радами та владою: Результати навчального заходу в Тернополі фото №3](https://slavutych.info/storage/4048/conversions/9KpfkBgenLOOodZkjQvYPpGFhXTme3-metaNDE3NTkyNTI5Xzg5MTQwNjUwNjMxNzg4NV8zODgzMDk3NTk3NTQ3NDQ5NTM1X24uanBn--preview.webp)
![Як зміцнити взаємодію між молодіжними радами та владою: Результати навчального заходу в Тернополі фото №4 Як зміцнити взаємодію між молодіжними радами та владою: Результати навчального заходу в Тернополі фото №4](https://slavutych.info/storage/4049/conversions/cKxpTl5FJDysWl3keoaIsniGi00nOD-metaNDE3NDg3NzcyXzg5MTQwNjQyOTY1MTIyNl81MjM5MzI1MDUxMzA5NzM0MzAwX24uanBn--preview.webp)
![Як зміцнити взаємодію між молодіжними радами та владою: Результати навчального заходу в Тернополі фото №5 Як зміцнити взаємодію між молодіжними радами та владою: Результати навчального заходу в Тернополі фото №5](https://slavutych.info/storage/4050/conversions/qdHkhBK4201iKspKRVKLjmfUR9SMuq-metaNDE5MzAzNzIyXzg5MTQwNjQ5NjMxNzg4Nl8yNzQ4ODQxMjIyNjk3MjQ1ODFfbi5qcGc=--preview.webp)
Фото: Славутицька міська рада