Ми - Чемпіони! Славутич відзначає перемогу на відкритому чемпіонаті КДЮСШ з футзалу. Великий ФОТОРЕПОРТАЖ

В емоціях та захопленні завершилося спортивне дійство - відкритий чемпіонат КДЮСШ м. Славутича з футзалу серед юнаків 2012 року народження і молодших "На підтримку ЗСУ".

В емоціях та захопленні завершилося спортивне дійство - відкритий чемпіонат КДЮСШ м. Славутича з футзалу серед юнаків 2012 року народження і молодших "На підтримку ЗСУ". Змагання, що тривали з 2 по 4 лютого 2024 року, принесли велику радість команді Славутича під керівництвом тренера Віктора Бойка.

У першому репортажі про турнір ми представимо світлини фінального поєдинку із командою з міста Сновск та вирішальні моменти гри. У наступному репортажі розкажемо більше про хід турніру та окремі зустрічі учасників.

Фінальний поєдинок був напруженим та захоплюючим. Перший тайм завершився з рахунком 0:0, залишаючи глядачів у напрузі. Юні футзалісти Славутича чотириразово мали можливість відзначитися голами, але голкіпер суперників ставав на заваді. Однак у другому таймі фортуна та наполегливість посміхнулись нашій команді, і м'яч двічі потрапив до воріт підлітків з ДЮСШ Сновск. 2:0 на користь наших хлопців.

Під час урочистого завершення турніру учасники вшанували пам'ять славутицького вихованця футболу, Сергія Рожка, який віддав своє життя за свободу та незалежність України, служачи у лавах ЗСУ.

[GALLERY-303]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: