Перша школа Він Чунь кунфу в Славутичі: Навчання самозахисту для дітей від Тетяни Батяшової

Тетяна Батяшова інструктор яка вчить дітей самозахисту, самоконтролю, врівноваженності в різних ситуаціях, розвиваючі дух і тіло.

Тетяна Батяшова інструктор яка вчить дітей самозахисту, самоконтролю, врівноваженності в різних ситуаціях, розвиваючі дух і тіло.

Тетяна Батяшова - інструктор з Він Чун кунфу з 2007 року. Незважаючи на відсутність попереднього досвіду у бойових мистецтвах, завдяки силі духу та наполегливим тренуванням, через місяць вона стала чемпіоном м. Харкова.

Тетяна відзначена багатьма перемогами на турнірах, досвід понад 100 поєдинків у рингу. Вона - справжній воїн-практик. Її мрією завжди було відкрити школу кунфу, і тепер у Славутичі вже рік функціонує її школа.

У Тетяни займаються діти віком від 8 до 12 років, і вона збирається розширити групи дітей і дорослих. Її команда - справжня дружня спільнота.
Прийшовши  до Тетяни вони  отримують  можливість розкривати свої таланти, вони ростуть як духовно, так і фізично. Після занять з Тетяною діти не впізнають себе і свої можливості.

Детальніше у відео:

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: