Прощавай, Сільпо: Смачна та героїчна сторінка історії Славутича

17 березня 2024 року оголошується останнім робочим днем магазину "Сільпо" у Славутичі.

17 березня 2024 року оголошується останнім робочим днем магазину "Сільпо" у Славутичі. Це важливий момент для нашого міста, адже цей супермаркет став справжньою легендою для славутичан і відзначався не лише своїм асортиментом, але і героїчними вчинками під час тяжких часів.

За роки своєї діяльності він став не просто місцем покупок, але й зустрічей, обміном новинами та невід'ємною частиною міського життя.

У період окупації міста, магазин "Сільпо" став справжнім символом витримки та солідарності. За складних обставин, у березні 2022 року, колектив взяв на себе велику відповідальність. Працівники магазину самостійно випікали хліб, буквально рятуючи місто від голоду. 

Дмитро Комаров, відомий україньский журналіст у рамках програми "Світ навиворіт Україна" навіть зняв про це окремий сюжет. 

Закриття "Сільпо" - це не просто закриття магазину, а й прощання з однією з героїчних сторінок історії міста. Славутич завжди буде пам'ятати самовідданість та солідарність колективу під час війни, який працював, щоб забезпечити кожного мешканця міста хлібом та надією на краще.

Ми запевняємо працівників "Сільпо" у нашій підтримці та сподіваємося, що кожен з них знайде нові можливості у майбутньому. Зміни – це завжди виклик, але вони також можуть призвести до нових можливостей та досягнень. 

Дорогі працівники "Сільпо", редакція нашого сайту дякує вам від усіх містян, ви завжди залишитеся частиною нашої історії та серця міста. Ваша самовідданість та героїзм залишаться в нашій пам'яті. Ми віримо, що кожен з вас знайде нові можливості та вдачу в майбутньому.

Ми дуже сподіваємось, що керівники мережі магазинів візьмуть на себе відповідальність та знайдуть нові можливості для працівників. Звертаємо увагу місцевої влади на важливість підтримки та створення умов для того, щоб наші славутичани не залишились без роботи! 

Дивіться сюжет від Ольги Мельник про закриття Сільпо:

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: