![Новини від лікарів: Жива черга у Славутицькій міській лікарні! фото Новини від лікарів: Жива черга у Славутицькій міській лікарні! фото](/storage/thumbs/520/Gvy/M6x/iQRN5yiFI04kmJ6XuG7TB0Jh-metaNDI5NjM5MzY1XzEyMjEzOTQxNDE5NDA4ODk2NF8yNTc5OTk5ODU1MjUxNjY3Mzg2X24uanBn-.webp)
Комунальний заклад "Славутицька міська лікарня" повідомляє про важливий крок у поліпшенні медичного обслуговування. Тепер, завдяки новій ініціативі, ви можете отримати консультацію вузького спеціаліста без попереднього запису!
В консультативно-діагностичному центрі діє нова ініціатива: вузькі спеціалісти проводитимуть прийом у режимі живої черги!
Звертайтеся за адресою: Збройних сил України, 7, протягом робочого дня з понеділка по п'ятницю, з 8:00 до 16:00. Лише з електронним направленням!
Висококваліфіковані лікарі готові надати вам компетентну та своєчасну медичну допомогу, відповісти на ваші питання та забезпечити вас якісною лікарською асистенцією.
Не відкладайте своє здоров'я на потім! Здоров'я - це наша найбільша цінність. Телефонуйте за номером +38(066)676-46-34 та приходьте за адресою, вам завжди готові допомогти
Фото: КНП "Славутицька міська лікарня"