22 Березня 2024
653
![Канікули - це радісно! Палац дітей та молоді запрошує на «канікулярні мультфільми» фото Канікули - це радісно! Палац дітей та молоді запрошує на «канікулярні мультфільми» фото](/storage/thumbs/520/dtp/9vj/S6AnlDVDhAJx6eW187yPJywg-meta0J_QvtC80LjQu9C60LggKDIpLnBuZw==-.webp)
Що може бути кращим способом розважити себе та провести час на канікулах, як не перегляд улюблених мультфільмів? Палац дітей та молоді запрошує всіх бажаючих на захоплюючі кінопокази кожного буднього дня!
Коли: Кожен будній день
Час: В той самий час
Так, ви зрозуміли правильно! Кожного робочого дня у Палаці дітей та молоді вас чекає захоплююча програма мультфільмів, яка запам'ятається надовго. Забудьте про нудьгу та затишайтеся у затишному кінозалі разом з улюбленими героями мультсеріалів.
Не хочете пропустити ці захоплюючі моменти? Напишіть або зателефонуйте за номером 066 277 71 40
Приходьте разом з друзями та родиною та насолоджуйтесь чарівним світом мультфільмів у Палаці дітей та молоді!