![Зустріч у Молодіжному просторі з нагоди Дня Національної Гвардії фото Зустріч у Молодіжному просторі з нагоди Дня Національної Гвардії фото](/storage/thumbs/520/Ix3/znK/NHOQQVTiQkstzTEYdpcb9kbu-metaNDM0MzU4NDUyXzM5OTUyODUwOTM4MDgyNl8zNjk3Nzk5NTQ3MTkwOTUyNDUwX24uanBn-.webp)
У Молодіжному просторі м. Славутича сьогодні відбулася зустріч із військовослужбовцями у зв'язку з відзначенням Дня Національної гвардії в Україні.
Під час зустрічі молоді дали можливість ознайомитися з життєвими історіями та досвідом військових, задати свої питання та отримати на них відповіді. Усі учасники заходу приєдналися до виготовлення окопних свічок.
Щиро пишаємось нашою молоддю та їхнім зацікавленням у важливих подіях країни.
Зустріч у Молодіжному просторі була ще одним доказом активності та патріотизму наших молодих славутичан. Нехай подібні ініціативи залишаються важливим елементом розвитку нашого суспільства, а пам'ять про героїчних захисників України завжди буде живою серед нас.
![Зустріч у Молодіжному просторі з нагоди Дня Національної Гвардії фото №1 Зустріч у Молодіжному просторі з нагоди Дня Національної Гвардії фото №1](https://slavutych.info/storage/5988/conversions/KerHFUjszt83dk1S6cwDo6mubzRixX-metaNDM0MTM2Nzc2XzM5OTQ5MTY1MjcxNzg0NV81NzM5NDEwMDEzMDEyMDkyMDM0X24uanBn--preview.webp)
![Зустріч у Молодіжному просторі з нагоди Дня Національної Гвардії фото №2 Зустріч у Молодіжному просторі з нагоди Дня Національної Гвардії фото №2](https://slavutych.info/storage/5989/conversions/sJwAA7nklSeWnK6yH6Inm7t2glRc4N-metaNDM0MTM5ODcyXzM5OTQ5MTY1OTM4NDUxMV8yOTc1NDQ2MjU4NzE0NDUwNjQwX24uanBn--preview.webp)
![Зустріч у Молодіжному просторі з нагоди Дня Національної Гвардії фото №3 Зустріч у Молодіжному просторі з нагоди Дня Національної Гвардії фото №3](https://slavutych.info/storage/5990/conversions/W14i0AAXUa8vP5is5pgUn7MmBPtlwo-metaNDM0MTc0ODIwXzM5OTQ5MTY1NjA1MTE3OF8yOTcxNzk3MzAzOTU3NDc4NzI5X24uanBn--preview.webp)
Фото: Facebook: Молодіжний простір м. Славутич