![Спортивні здобутки та перемоги: Гордість Славутича фото Спортивні здобутки та перемоги: Гордість Славутича фото](/storage/thumbs/520/0JQ/sYP/rd5t8fvXvmarlsbS8YkZdU8X-metaNDM4NjkyMTI3XzgzMjY1MTQ1NTU1NDkwMV83NTk3OTUzOTgwMjQ5MDQ2MDcxX24uanBn-.webp)
Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради повідомляє, що протягом останніх двох вихідних днів відбувся Всеукраїнський турнір "Дитячий фестиваль" з дзюдо серед юнаків у м. Київ. Учасники зі Славутича вразили своїми досягненнями:
- Поліна Драчевська посіла друге місце;
- Еліна Степанова та Арсен Дацко поділили третє місце.
Вітаємо спортсменів, їх батьків та тренера відділення дзюдо КДЮСШ, заслуженого тренера України, Олега Копилова. Бажаємо подальших звершень та перемог!
У суботу, славутицькі футболісти взяли участь у VIІІ турі чемпіонату Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (2 коло), зігравши з ФК "Кристал" у м. Яготин. Результати матчів наступні:
- Команда 2011-2012 р.н. (тренер О. Вишневський) зазнала поразки з рахунком 1:2;
- Команда 2013-2014 р.н. (тренер В. Бойко) здобула перемогу з рахунком 3:1
Наступна гра запланована на 20 квітня у м. Славутич. На цей раз наші футболісти зійдуться у протистоянні з командою "КОДЮСШ" (смт. Щасливе). Бажаємо успіху нашим гравцям!
Редакція сайту "Славутич-інфо" висловлює щиру вдячність спортсменам за їхні досягнення та запрошує всіх мешканців підтримати команди на наступних змаганнях.
![Спортивні здобутки та перемоги: Гордість Славутича фото №1 Спортивні здобутки та перемоги: Гордість Славутича фото №1](https://slavutych.info/storage/6900/conversions/Nde4FtSeWGDaEyysrmND5aThlT80KF-metaNDM2MzM0NDYwXzgzMjY1MTQ1ODg4ODIzNF8zNDIyMzAxNDY5ODc3MzUxMzAxX24uanBn--preview.webp)
![Спортивні здобутки та перемоги: Гордість Славутича фото №2 Спортивні здобутки та перемоги: Гордість Славутича фото №2](https://slavutych.info/storage/6901/conversions/Ls9JHYyM2aGP0dhszfV6oxvApAh7ek-metaNDM2Nzg0NTM2XzgzMjY1MTQ1MjIyMTU2OF8yODc0MDkxNDk3OTc3OTA5NjEyX24uanBn--preview.webp)
![Спортивні здобутки та перемоги: Гордість Славутича фото №3 Спортивні здобутки та перемоги: Гордість Славутича фото №3](https://slavutych.info/storage/6902/conversions/WrgFBjhefP19R7auDq3AvKPuBFgMfY-metaNDM3NzUxOTM4XzgzMjY1MTU0NTU1NDg5Ml8xODI2OTI4MDQ4MzU3MzAzMTI2X24uanBn--preview.webp)
![Спортивні здобутки та перемоги: Гордість Славутича фото №4 Спортивні здобутки та перемоги: Гордість Славутича фото №4](https://slavutych.info/storage/6903/conversions/PQAJUwvj05Q4iM5MnuJHfOGZkOjEs1-metaNDM2MzMxODE5XzgzMjY1MTQyODg4ODIzN180OTk4ODYyOTgwNTQ0MDgwNDMzX24uanBn--preview.webp)
![Спортивні здобутки та перемоги: Гордість Славутича фото №5 Спортивні здобутки та перемоги: Гордість Славутича фото №5](https://slavutych.info/storage/6904/conversions/IwFmBvRncYLueyzGcSwiPhnoI0Bnnw-metaNDM2MzQwMjE2XzgzMjY1MTU2MjIyMTU1N180OTQzNTE5NTA1NDA2NzMyODQ0X24uanBn--preview.webp)
Фото: Facebook: Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради