20 Квітня 2024
482
![Славутичанки здобули перемогу на обласному конкурсі "Бахмутська весна"! фото Славутичанки здобули перемогу на обласному конкурсі "Бахмутська весна"! фото](/storage/thumbs/520/mYc/Z1l/avXzovhzXXrrdOoPjGHuZOfe-metaNDM2MzE2NzI5XzM1NDU4MDQyNDIzMzkzMzhfODcyOTE3NjU3OTkwOTA1ODk3MF9uLmpwZw==-.webp)
Славутичанки зайняли перші місця на обласному конкурсі "Бахмутська весна"! Вітаємо, Зуй Вікторію та Зеневич Віолетту, учениць 8 класу хореографічного відділу Дитячої школи мистецтв з перемогою — І місце.
Керівник Бережна Інна Костянтинівна.
Бажаємо їм нових творчих звершень, натхнення, терпіння і невичерпної енергії для досягнення нових висот у мистецтві.
Читайте історію талановитої хореографки із Бахмута Інни Бережної, яка через війну вимушена була покинути рідне місто і знайти в собі сили почати все з нуля та продовжити займатися улюбленою справою, передавати свій досвід і навчати мистецтву танцю у Славутичі:
Фото: Facebook: Дитяча школа мистецтв місто Славутич