8 Травня 2024
660
![Славутицька міська рада закликає славутичан ощадливо використовувати електроенергію фото Славутицька міська рада закликає славутичан ощадливо використовувати електроенергію фото](/storage/thumbs/520/rpD/LUY/5QC9g2WyS3JgwcB46X6bbv65-metaaWx5dXN0cmF0eXZuZS1mb3RvX2xhcmdlLmpwZw==-.webp)
Шановні славутичани! Допоможемо нашим енергетикам — відповідально споживаймо електроенергію.
Сьогодні вночі ворог масовано атакував об’єкти генерації та передачі електроенергії у низці областей України.
Читайте також:
Україна під ворожим обстрілом: наслідки нічної атакиВраховуючи значні пошкодження, завдані енергосистемі, Міністерство енергетики звертається до громадян з проханням ощадливо використовувати електроенергію в години пік (з 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 22:00).
Це необхідно для стабільної роботи енергосистеми, яка суттєво постраждала під час останніх обстрілів, та дасть можливість не обмежувати споживання побутовим споживачам.