Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Енергоефективність, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, якісні послуги – основні пріоритети міської влади

У перший день серпня в залі засідань виконавчого комітету відбулася загальноміська нарада міського голови з керівниками комунальних підприємств, міських установ та організацій. Міський голова Юрій Фомічев надав інформацію про суспільно-політичну ситуацію. Країна після подій на Майдані...

 

У перший день серпня в залі засідань виконавчого комітету відбулася загальноміська нарада міського голови з керівниками комунальних підприємств, міських установ та організацій. Міський голова Юрій Фомічев надав інформацію про суспільно-політичну ситуацію.

Країна після подій на Майдані реформується, змінюється, проте три ключових питання залишаються не вирішеними, це – правосуддя, корупція, свобода слова. І це не задовольняє українське суспільство. Триває процес децентралізації. Славутич рухається шляхом створення сучасного Центру надання адміністративних послуг, який планується розмістити в колишній будівлі «Промінвестбанку». «ЦНАП – це сучасний тип надання послуг населенню, це наш розвиток і конкурентоспроможність. Створення Центру дасть можливість надавати послуги не тільки славутичанам, а й жителям Чернігівщини та інших регіонів країни. А якість наданих послуг повинна відповідати вимогам громадян та часу», – зауважив міський голова.

На жаль, жителі Славутича звертаються до міської влади зі скаргами на послуги, які надаються автоперевізником – ПРП «АТАСС». Автобуси з Києва відправляються не з автовокзалу, а з необлаштованого майданчика станції метро «Чернігівська», диспетчерська служба працює незадовільно та й самі транспортні засоби не є комфортабельними. А славутичани хочуть мати цю послугу високого рівня.

Актуальним залишається питання створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Прикро, що сьогодні в Славутичі не створено жодного нового ОСББ. Адже це є самий правильний підхід для управління власністю багатоквартирних будинків і він дає безліч можливостей мешканцям залучати кошти («теплі кредити», міжнародні проекти, гранти тощо). Проведені збори співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», показали, що із 109 будинків 89 прийняли рішення про визначення управляючою компанією КП «Житлово-комунальний центр». Для решти будинків управителів визначить виконавчий комітет після проведення конкурсу.

З 1 серпня в країні запрацювала електронна система публічних закупівель «Prozorro». Міський голова звернув увагу керівників про необхідність максимального використання даної програми, адже вона дає можливість економити кошти у середньому до 15%.

Постійно на нараді піднімаються питання енергозбереження та благоустрою. По проспекту Дружби народів вже розпочаті роботи із заміни світильників на світлодіодні, а це в кінцевому результаті дасть можливість економити бюджетні кошти. КП «ЖКЦ» через систему «Prozorro» здійснить закупівлю теплолічильників, які заплановано встановити до початку опалювального сезону. Проводяться роботи з енергозаощадження будівель закладів освіти (заміна вікон у ліцеї, капітальний ремонт ЗОШ №4). Розпочато реконструкцію каналізаційно-очисних споруд міста.

На засіданні розглядалися також питання інформованості про службу в контрактній армії, медицини, інформаційного забезпечення.

Начальник Славутицького відділення Броварського відділу ГУ Національної поліції в Київській області Скидан М. В. повідомив, що за останній тиждень до поліції надійшло 106 звернень, з яких 7 внесено до ЄРДР. Зафіксовано 1 випадок шахрайства, 1 ДТП, 1 підпал автомобіля, 4 крадіжки, дві з яких вже розкрито. Наголошувалося, що територія ринку і стадіон – це не місця для паркування машин.

42-а ДПРЧ локалізувала дві пожежі. Пожежна частина знаходиться в готовності до дій за призначенням.
За інформацією управління соціального захисту, 2348 жителів отримують субсидію. Проведені доплати працівникам, що працюють у Зоні відчуження. З квітня по липень виплачено 43,9 тис. грн.

19–21 серпня відбудеться ХХІ Міжнародний фестиваль авторської пісні «Славутич–2016». Відпрацьовуються заходи до 25-річчя незалежності України.


Відділ інформації

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия