Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Пояснили, які зміни потрібні до Трудового кодексу

В Україні треба змінити трудове законодавство. Зокрема оновити Кодекс законів про працю, прийняти нові законодавчі акти, розповіла Gazeta.ua експерт ринку праці Тетяна Пашкіна. "Бізнес суттєво змінився. Переважно працює за гнучким графіком...

В Україні треба змінити трудове законодавство. Зокрема оновити Кодекс законів про працю, прийняти нові законодавчі акти, розповіла Gazeta.ua експерт ринку праці Тетяна Пашкіна.


"Бізнес суттєво змінився. Переважно працює за гнучким графіком. Щоправда роботодавцям доводиться змінювати внутрішній трудовий розпорядок, отримувати спеціальні дозволи. Працівникам - писати пояснювальні записки. Проблема в тому, що у трудовому кодексі досі немає понять гнучкий графік чи віддалена робота", - пояснює експерт ринку праці.

За її словами, прийти в офіс о 9:00, а піти о 18:00 - це не одне і теж, що відпрацювати 8 год. "Якщо ми говоримо про роботу на результат, то роботодавців не цікавить, скільки годин працює людина. Головне, щоб вчасно виконала роботу. Для інших можна встановити обов'язкову кількість робочих годин на тиждень. Нехай розраховують і розподіляють свій час самостійно", - говорить Тетяна Пашкіна.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: