Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Як правильно заряджати телефон, щоб не псувалася батарея

Ми постійно скаржимося на те, що наші смартфони не доживають до кінця дня, вимагають постійної підзарядки! Це цілком і повністю наша провина. Ми всі звикли вважати, що телефон необхідно заряджати тільки повністю, до 100%, і не можна включати зарядне і розряджати смартфон потрохи. Це помилка, ...

 

Ми постійно скаржимося на те, що наші смартфони не доживають до кінця дня, вимагають постійної підзарядки! Це цілком і повністю наша провина.

Ми всі звикли вважати, що телефон необхідно заряджати тільки повністю, до 100%, і не можна включати зарядне і розряджати смартфон потрохи. Це помилка, яка занапастила не одну сотню пристроїв! На сайті Battery University, створеному компанією Cadex (вона виробляє акумулятори), — докладно описаний процес псування літій-іонних акумуляторів, що використовуються в сучасних телефонах.

Як би парадоксально це не звучало, але батареї на телефоні дуже схожі з людьми. У випадку постійного стресу знижується тривалість життя. І якщо ви хочете, щоб ваш акумулятор жив довше, то необхідно переглянути свою звичку зарядки телефону.

Завжди вимикайте телефон з розетки, після того як він повністю зарядився!
Ми звикли ставити телефон на зарядку на ніч, але за даними Cadex, це шкідливо для акумулятора, так як повністю заряджений телефон продовжує заряджатися. Коли зарядка досягла 100%, електрика починає надходити в акумулятор імпульсами, які допомагають підтримувати рівень заряду на максимумі. У цей момент акумулятор відчуває «стрес» і це зношує батарею. Саме тому необхідно відключати телефон після зарядки! Адже уявіть, як би ви себе почували багато годин без сну і працювали на постійній межі? …

Постарайтеся не заряджати смартфон до 100%
Чому телефону небажано досягати повного заряду? За дослідженнями Cadex, на останній стадії зарядки, батарея заряджається під високою напругою, що шкідливо на ньому позначається. Тому візьміть за правило заряджати телефон протягом дня по трохи або коли хочете, щоб він добре служив вам весь день! При будь-якому зручному випадку поставте телефон на зарядку. Як ви вже зрозуміли, що для акумулятора корисніше, коли його підживлюють по кілька разів протягом дня.

Починайте зарядку, коли втрата складає 10-15%.
Якщо у вас немає можливості постійно це робити, то або купіть собі портативну зарядку, або просто при кожному зручному випадку підключайте телефон до мережі! Це набагато продовжить життя акумулятора на вашому телефоні!

Нехай ваш телефон завжди буде прохолодним
Дуже часто ви можете помітити, що ваш телефон перегрівається. Знімайте чохол перед зарядкою, деякі з них погано відводять тепло.

І, звичайно ж, не залишайте свій пристрій на відкритому сонці! Прикрийте, якщо сонячні промені потрапляють на телефон.

Батарея за це буде вам дуже вдячна і прослужить набагато довше!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия