Завантаження ...
Новобудови Києва

Дефіцит цих всього 4 продуктів провокує головний біль

Головні болі – супутники багатьох захворювань. Але є один вид головного болю, нестерпного і виснажливою. Це мігрень. Вона знайома кожному 6-му жителю планети. Як правило, біль при мігрені локалізується в одній півкулі головного мозку. Найчастіше мігрень спостерігається у людей емоційних, зі зниженою стійкістю до стресів. Причини головного болю...

 

Головні болі – супутники багатьох захворювань.

Але є один вид головного болю, нестерпного і виснажливою. Це мігрень. Вона знайома кожному 6-му жителю планети. Як правило, біль при мігрені локалізується в одній півкулі головного мозку. Найчастіше мігрень спостерігається у людей емоційних, зі зниженою стійкістю до стресів.

Причини головного болю
Схильність до мігрені обумовлена ​​спадковістю, статевою (жінки схильні до неї більше), неправильним способом життя, психоемоційним фоном. Також має значення вік: доктора спостерігають мігрені частіше у молодих людей, починаючи з підліткового віку, а до старості хвороба загасає. Харчування відіграє величезну роль у виникненні нападів мігрені. Доведено, що дефіцит ряду елементів в організмі здатний провокувати сильні головні болі в 4 рази частіше.

Дефіцит цих речовин веде до головного болю
Фолієва кислота і вітамін В12. Люди, у яких не вистачає цих речовин, схильні до надмірної дратівливості і неуважності. Також вони більше схильні до стресів. Цікаво, що часто ми намагаємося полегшити головний біль препаратами, у яких в складі присутній аспірин. А ця речовина якраз знижує вміст в організмі фолієвої кислоти і вітаміну В12.

Шпинат – чемпіон за змістом фолієвої кислоти, також нею багаті брокколі, спаржа, авокадо, буряк, морква, гарбуз. Вітамін В12 в достатку міститься в курячих яйцях.

Мідь і залізо. Дефіцит міді і заліза в більшій мірі властивий жінкам і веде прямою дорогою до анемії, гіпотонії, мігрені і пригніченого стану. Багаті міддю квасоля, горіхи, козячий сир, авокадо … А вживаючи регулярно зелень, листя салату, насіння, кунжут, печінку і морську капусту, заповниш запаси заліза.

Вітамін В6. Дефіцит вітаміну В6 (піридоксину) – один з основних чинників виникнення судинних захворювань. Його багато в квасолі, печінці, свіжих овочах, а також злакових. Налягай на ці продукти, якщо хочеш зберегти здоров’я мозку, нервів, серця і судин.

Вітамін D. Природним чином виробляється в нашому тілі під сонячними променями. А в зимовий час його можна отримати з їжі. Яйця, боби, печінка, морепродукти, молочні продукти рясніють цим важливим елементом.

Повноцінне харчування, заняття спортом, прогулянки на свіжому повітрі здатні істотно знизити частоту і інтенсивність мігреней.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: