Завантаження ...
Новобудови Києва

В УКРАЇНІ СКАСУВАЛИ ПРОФЕСІЙНІ МЕДОГЛЯДИ

Міністр охорони здоров’я зазначив, що норма, яка вимагає проходження професійного медогляду, припинена. Щоб не підвищувати ризики зараження і передачі інфекції коронавируса в Україні, скасували також і професійні медогляди. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що проходити професійні медогляди під час пандемії не потрібно. Про це ...

 

Міністр охорони здоров’я зазначив, що норма, яка вимагає проходження професійного медогляду, припинена.

Щоб не підвищувати ризики зараження і передачі інфекції коронавируса в Україні, скасували також і професійні медогляди. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що проходити професійні медогляди під час пандемії не потрібно. Про це він повідомив на брифінгу. На час дії карантину, крім заборони проходження медоглядів, була припинена норма, яка вимагає проходження професійного медогляду.

На сьогодні в тих обов’язкових випадках, коли необхідно проходити медогляд, його проходити не потрібно. Ця норма припинена «, — пояснив він. Також, за словами міністра, медогляди призупинили через те, щоб не підвищувати ризики інфікування та передачі інфекції.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: