Завантаження ...
Новобудови Києва

Чому після 50 років не варто приймати гостей вдома?

Звісно, наявність великої родини — це просто чудово. Хочеться збиратись всі разом на великі свята, пригощатись смачними стравами та ділитись новинами свого життя, обмінюватись досвідом, говорити на цікаві теми. Та чому фахівці радять припинити приймання гостей для людей, які старші 50 років? В цьому віці ...

 

Звісно, наявність великої родини — це просто чудово. Хочеться збиратись всі разом на великі свята, пригощатись смачними стравами та ділитись новинами свого життя, обмінюватись досвідом, говорити на цікаві теми.

Та чому фахівці радять припинити приймання гостей для людей, які старші 50 років? В цьому віці застілля сприймаються по-іншому, тому краще зустрічатись в спеціальних закладах, щоб вберегти себе від стресу.

Шановні гості
«До 50 мені ще як і коли, бувало різне, але все ж подобались гучні застілля. Ми запрошували купу друзів і якось поміщались вдома. Та зараз пріоритети змінились. Спокій мені тепер набагато важливіший»

«Колись я сама любила ходити в гості та й приймала їх у себе, але після останнього ювілею (було 50 років), я вирішила, що годі з мене. Хочеться мелісового чаю і шматочка святкового торта, не більше. Я можу запросити гостей в кафе, щоб пригостити на честь свого дня народження, але ніяких домашніх гостин».

«Часто гості засиджувались мало не до ранку, колись це було весело, а зараз я засинаю прямо за столом. Що їх, виганяти? Більше я гостей не кличу».

«Щоразу після великих гостин треба буквально вимивати всю квартиру. В когось вино розіллється, чиясь дитина шматок торта впустить, після того треба пів ночі прибирати. А це не те, чим хочеться займатись, ще в святкові дні».

«Ці всі заготівлі страв теж набридли. Ще звечора нарізаєш, розморожуєш, маринуєш, готуєш. Зранку перекладаєш, випікаєш, мішаєш… Після такої муки хочеться відпочити, а не ще сидіти до ночі з гостями»,

«Це щоразу гігантські витрати. от в кафе справді буде дешевше. Колись ми працювали з чоловіком, грошей було більше, а зараз обоє пенсіонери, не хочеться витрачати одну пенсію на застілля».

«Для мене найгірше — брудний посуд. Я з дитинства не любила мити посуд, а після гостей його ж безмежна кількість. Хіба я одна така? Бідні жінки стоять пів ночі, щоб то все перемити, а потім ще ж треба висушити, повитирати, поскладати…»

«Тепер у мене ніяких гостин, навіть на ювілей. Якщо гості захочуть, то привітать, запросимо в кафе, але ніяких домашніх гулянок».

Звісно, є люди, які наче народжені для того, щоб приймати гостей. Вони дуже милі, люб’язні, усім догоджають і їм це подобається. Але якщо у вас або в когось із членів вашої родини свято, то хіба це привід простояти весь день біля плити й раковини?

А як ви вважаєте, чи потрібні застілля, а особливо після 50 років?

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: