Завантаження ...
Новобудови Києва

Для перевірки щитовидки потрібен термометр

Мало кому відомо, температуру тіла можна сприймати, як індікатор. Саме вона розповість про роботу вашої щитовидної залози. Цей факт виявив вчений Брода Отто Барнс ще 50 років назад. Є тільки один нюанс: температуру тіла потрібно міряти відразу після пробудження, ще в ліжку. Барнс зауважив, що ненормальна температура вранці...

 

Мало кому відомо, температуру тіла можна сприймати, як індікатор. Саме вона розповість про роботу вашої щитовидної залози. Цей факт виявив вчений  Брода Отто Барнс ще 50 років назад. 

Є тільки один нюанс: температуру тіла потрібно міряти відразу після пробудження, ще в ліжку.

Барнс зауважив, що ненормальна температура вранці – перша ознака запального процесу в щитовидній залозі. А зараз всі знають, що якщо цей орган нашого тіла не працює належним чином, проблем не оберешся! Все, що вам потрібно – це градусник.

Ось що потрібно робити:

Підготуйте його краще заздалегідь, ще до відходу до сну. Ртуть на ньому повинна застигнути на позначці ніяк не вище 35 градусів.

Як тільки прокинетеся, відразу засуньте градусник в пахву. Нехай він пробуде там довше звичайного – 10 хвилин.

Запишіть результат. Пам’ятайте, що правильно він називається так: «ранкова базальна температура». Нормальний її діапазон: від 36,5 С ° до 36,8 С °.

Ось як трактувати результати:

Якщо ваша температура – від 36,5 С ° до 36,8 С °, значить, зі щитовидною залозою все в порядку.

Якщо ваша температура вранці нижче 36,5 С °, значить, у вас гіпотиреоз. Це означає, що щитовидна залоза працює не так активно, як повинна. Ймовірно, саме тому ви відчуваєте симптоми хронічної втоми, депресії, часто страждаєте від застуди і проблем з пам’яттю і концентрацією.

У найбільш запущених випадках можна спостерігати і випадання волосся.

Якщо ж ранкова базальна температура вище 36,8 С°, значить, у вас гіпертиреоз. Це коли щитовидна залоза проявляє активність понад норму. Швидше за все, в організмі є якийсь сильний запальний процес. Тобто ви хворієте і не лікуєтеся!

Пам’ятайте, що для «чистоти» результатів потрібно повторити процедуру як мінімум три рази поспіль в три різних дня. Якщо весь цей час результат, який не підпадає під «норму», буде повторюватися, вам потрібно йти на консультацію до ендокринолога і з’ясовувати причини своїх проблем. І ще. Якщо відхилення незначне, і до лікаря йти немає ніяких сил, спробуйте вирішити проблему самостійно. Головне в цій справі – правильний раціон. У ньому має бути достатньо селену, вітаміну А, магнію і вітаміну В. Всі ці мінерали вкрай важливі для нормальної роботи щитовидки.

Будь ласка, поділіться цією важливою інформацією з друзями!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: