Завантаження ...
Новобудови Києва

Які аптеки працюються по програмі "Доступні ліки"

Якщо вас цікавить, які аптеки зможуть відпустити вам препарати по державній программі "Доступні лікі", то ось інформація. На сьогодні за договором з НСЗУ працюють понад 9200 аптек та аптечних пунктів по всій країні. Аптеки, які беруть участь у програмі реімбурсації, мають на дверях наліпку "Тут є "Доступні ліки". Знайти їх також можна на сайті НСЗУ на електронній карті ....

 

Якщо вас цікавить, які аптеки зможуть відпустити вам препарати по державній программі "Доступні лікі", то ось інформація.

На сьогодні за договором з НСЗУ працюють понад 9200 аптек та аптечних пунктів по всій країні. Аптеки, які беруть участь у програмі реімбурсації, мають на дверях наліпку "Тут є "Доступні ліки". Знайти їх також можна на сайті НСЗУ на електронній карті аптек-учасниць програми реімбурсації «Доступні ліки» https://bit.ly/2OB3HiN. Пояснюємо, як користуватися картою.

Відкрийте перший розділ “Електронна карта місць відпуску е-рецептів. Цей розділ показує аптеки, які уклали договори із НСЗУ та відпускають ліки за електронними рецептами.

У фільтрах ліворуч оберіть потрібну область, зазначте тип населеного пункту або відразу вбийте в полі пошуку назву населеного пункту, який вас цікавить.

У фільтрі “Є відпущені” оберіть “Так”. Відразу побачите на карті, а також вгорі сторінки кількість аптек, які відпускають “Доступні ліки”. Дивіться саме на число з позначкою “Місць відпуску ЛЗ за рецептами”. На сьогодні таких аптек майже 8000.

Під картою є таблиця. Тут міститься інформація про назву аптечного закладу та відділення, адресу та кількість погашених рецептів по кожній аптеці чи аптечному пункту.

Обираючи найзручніше розташовану до вас аптеку, зверніть увагу на кількість відпущених рецептів та дату останнього відпущеного рецепту.

Якщо аптека не відноситься до тих, що відпускали рецепти протягом останніх семи чи тридцяти днів, краще спочатку зателефонувати туди й запитати: чи можуть там видати необхідні “Доступні ліки” за е-рецептом уже сьогодні ☎📱 Контакти аптек є у таблиці.

Також нагадуємо, що розташування аптеки підкаже оператор контакт-центру НСЗУ. Дзвонити - за номером 16-77 Всі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безоплатні. Оператори контакт-центру відповідають на дзвінки з 9:00 до 18:00 В інший час спрацьовує автовідповідач і на більшість питань відповіді надаються в автоматичному режимі 💜

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: