Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

РДК кличуть вагнерівців об'єднатись і разом піти на Москву

РДК кличуть вагнерівців об'єднатись і разом піти на Москву фото

Напередодні в авіакатастрофі розбився Євгєній Пригожин. У РДК вирішили скористатися моментом і звернулися до вагнерівців. Їх закликають долучитися та разом рушити на Москву.

Військові, котрі входять до Російського добровольчого корпусу, звернулися до бійців ПВК "Вагнера". Зокрема до тих, для яких "слова вірність і честь ще мають сенс і значення".

Читайте також Падіння літака і загибель Пригожина: все, що відомо про катастрофу з вагнерівцями

Закликають спільно піти на Москву

Судячи з усього, вчора було цинічно страчено ваших командирів і батька-засновника. Те, що їх убили за розпорядженням представників вищого ешелону влади Росії, очевидно кожному,
– наголошують у РДК.

Відтак, вони пропонують найманцям зробити вибір:

"стати в стійло" міноборони Росії, щоб служити вбивцям їхніх же командирів;

"зберегти свою честь і помститися їхнім катам", але для цього їм слід перейти на бік України.

У РДК закликають вагнерівців стати на бік України: дивіться відео

Якщо ви не скоювали воєнних злочинів на території України, то ми пропонуємо вам вступити до наших лав і спочатку завершити цю кровопролитну м'ясорубку так звану "СВО", а потім знову вирушити маршем на Москву, але цього разу не зупинятися за 200 кілометрів від МКАДу, а дійти до кінця!
– закликають бійці.

Власне, бійці Пригожина були максимально близькими до Москви. Але їхній так званий "марш справедливості" завернули. Тоді йшлося про буцімто переговори між "кухарем Путіна" та Лукашенком. Мовляв, останній переконав не робити дурниць. Після цього найманців перекинули до Білорусі.

Вони також гарантують безпеку та гідні умови тим, хто добровільно перейде на бік України. Це пообіцяли ЗСУ та Міноборони нашої держави.

Вагнерівці покидають табір у Білорусі

Журналісти виявили, що у населеному пункті Ціль розбирають таборове містечко, де розташовуються вагнерівці. Його демонтаж стартував 1 серпня.

До 15 серпня було відомо, що розібрали 35 наметів. А вже до 23 серпня – 101. Загалом нараховують 273 намети, тож можна сказати, що прибрали третину з них.

Цікаво, що скорочення кількості наметів не корелює зі скороченням кількості техніки вагнерівців. Тож, спостерігачі вважають, що демонтаж не означає, що бійців ПВК "Вагнера" повністю приберуть з Цілі.

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия