Завантаження ...
Новобудови Києва

Тривожність зростає: 19 вулканів вивергаються на Землі одночасно

Тривожність зростає: 19 вулканів вивергаються на Землі одночасно фото
У всьому світі одночасно вивергаються більше дюжини вулканів, і на цьому тижні до списку приєдналися три нових виверження, повідомляє Newsweek, передає УНІАН, інформує UAINFO.org.

Як повідомляється, Смітсонівський інститут відстежує нові виверження та оновлює список вулканів, які зараз вивергаються. Останнє оновлення показує три нових виверження, що призвело до загальної кількості вивержень у списку до 19 одночасно. 

За даними видання, нові виверження вулканів змусили деяких людей висловити стурбованість в соціальних мережах.

"Вулкани вивергаються одночасно в Італії, Ісландії, Японії, Мексиці, Росії, Філіппінах тощо. Це цілком нормально, правда?"- написав один з користувачів в X (раніше Twitter).

Читайте також: Землю накриє потужна магнітна буря

Однак виверження кількох вулканів одночасно не такі вже й рідкісні. Експерти поспішили розвіяти всі побоювання, стверджуючи, що поточна ситуація абсолютно нормальна.

Варто відзначити, що в даний список не включені абсолютно всі вулкани, що вивергаються. Вулкан не вносять до списку, якщо він не відповідає певним критеріям, таким як виникнення попереджень про попіл, виникнення нової активності або зміна активності.

Наприклад, гора Етна на Сицилії нещодавно вивергла лаву, але вона не включена до списку вулканів, оскільки вже багато років перебуває у стані майже постійного виверження. Таким чином, на Землі зараз вивергається понад 19 вулканів.
 


 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: