ВЕЛИКИЙ ОБМІН!: 207 українців ПОВЕРНУЛИСЬ ДОДОМУ!

Сьогодні відбувся значущий обмін полоненими між Україною та Росією,  додому повернулись 207 українських воїнів. Це подія, яка має велике значення для кожної родини та для всього українського суспільства.

Сьогодні відбувся значущий обмін полоненими між Україною та Росією,  додому поверненулись 207 українських воїнів. Це подія, яка має велике значення для кожної родини та для всього українського суспільства.

Про це у своєму телеграм каналі повідомив Володимир Зеленський:

Наші – вдома. 207 хлопців.
Повертаємо попри все.
Пам’ятаємо про кожного й кожну в полоні.
Воїни та цивільні. Маємо повернути всіх.
Працюємо над цим.
Зараз – чергова класна робота команди України. Буданов, Єрмак, Усов, Малюк, Клименко – молодці! - Президент України Володимир Зеленський у телеграм

Андрій Єрмак, подякував Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими за роботу та висловив вдячність родичам полонених за підтримку:

Повертаємо наших людей з російського полону. 207 українців - воїни ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ, Нацполіції - рядові, сержанти та офіцери. 
Багато оборонців Маріуполя, військових, що були на «Азовсталі», острові Зміїний, Донецькому, Запорізькому, Харківському, Луганському, Херсонському та Сумському напрямках. 
Це другий великий обмін після тривалої перерви. І ми продовжуємо роботу та виконання задачі Президента - повернути всіх. 
Я вдячний Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими за роботу. У нас велика місія, ще багато наших людей залишаються в полоні, працюємо над тим, щоб вони були вдома.
Дякую родичам за терпіння і спільну роботу. Дякую кожному, хто дочекався та повернувся.
Українці - найвища цінність. - Андрій Єрмак у телеграм

[GALLERY-292]

Людей, які були у попередньому списку на обмін, що мав відбутися 24 січня, не повернули, — представник ГУР МО.

Чи були вони на ІЛ-76, і чи взагалі були на ньому полонені – невідомо.

Буде доповнено...

Фото: Телеграм-канали

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: