Завантаження ...

Пошук по сайту: енергоефективность

Усього знайдено:
у новинах (232)

Новини (знайдено 232 результата)

5 Грудня 2018
1376
5 Грудня 2018
1376
Славутич за підтримки ЄС підвищує енергоефективність

Мер Славутича Юрій Фомічев взяв участь у конференції країн Східного партнерства «Муніципалітети – за стале зростання», яка проходила в рамках проекту ЄС «Угода мерів – Демонстраційні проекти» 22-23 листопада у Києві. Близько 400 представників

11 Листопада 2016
2678
11 Листопада 2016
2678
Тиждень енергоефективності в навчальних закладах міста

З 7 по 11 листопада у навчальних закладах Славутича пройшов Тиждень енергоефективності – таким чином освітяни міста приєдналися до регіональної ініціативи щодо популяризації енергоефективності. Підтримуючи цю надважливу ініціативу, в рамках

21 Лютого 2020
1265
21 Лютого 2020
1265
Енергоефективність у громадах: навчаємося у німецьких партнерів

10-14 лютого у навчальному центрі GIZ, м. Фельдафінг, Німеччіна, в рамках проекту «Енергоефективність у громадах – ІІ», проходив навчальний тренінг з тепловізійної зйомки. У тренінгу взяла участь начальник департаменту енергоменеджменту КП «Агентство

4 Листопада 2019
1494
4 Листопада 2019
1494
У Славутичі представили кращі практики з енергоефективності

У залі засідань виконавчого комітету Славутицької міської ради за підтримки «Платформи сталого розвитку та передового досвіду Е-Novaція», що представляє в територіальних громадах кращі практики проектів з енергоефективності, із залученням вітчизняних

23 Травня 2019
1290
23 Травня 2019
1290
Енергоменеджмент у комунальних установах та підвищення енергоефективності

У конференц-залі Офісу підтримки громадських ініціатив 13 травня о 10.00 пройшов семінар-тренінг «Енергоменеджмент у комунальних установах. Підвищення енергоефективності». Тренінг був організований департаментом енергоменеджменту КП «Агентство

5 Квітня 2025
686
5 Квітня 2025
686
Славутич ділиться досвідом енергоефективності на регіональному семінарі в Чернігові

3–4 квітня у Чернігові відбувся семінар «Впровадження в Україні екологічної та енергетичної політики ЄС», на якому представили досвід Славутича у сфері енергозаощадження та використання відновлюваних джерел енергії. Про це

6 Березня 2024
918
6 Березня 2024
918
Славутицький ліцей на шляху до енергоефективності: інновації та зміни

Славутицька міська рада повідомляє, що в Славутицькому ліцеї вже тривають роботи з енергоефективності. Зараз вже виконано значну частину утеплення фасаду, завершено утеплення світових ліхтарів на покрівлі, модернізовано системи освітлення та

6 Лютого 2026
396
6 Лютого 2026
396
Славутич показав практики енергоефективності на шляху до стандартів NZEB

У Славутичі відбулася навчально-ознайомча поїздка «Практики Славутича на шляху до NZEB», під час якої місто поділилося власним досвідом упровадження енергоефективних рішень та сталого розвитку. Про це повідомляє Славутицька міська

Показати ще