Пошук по сайту: учням не можна прибирати в класі
Новини (знайдено 10000 результатів)
Згідно нового затвердженного регламенту, учнів не можуть більше примушувати мити підлогу, парти, вікна. Заборонено використання дітьми дезінфікуючих, мийних засобів. Про це йдеться у роз'ясненні Державної служби якості освіти щодо особливостей
Учні 2-б класу загальноосвітньої школи №3 разом зі своєю вчителькою Галиною Мєх завітали до Славутицької 42-й Державної пожежно-рятувальної частини, для для них підготували цікаву пізнавальну ознайомлюючу екскурсію. Малеча побачила з якою технікою
Напередодні літніх канікул у Славутицькій школі провели профілактичне заняття для восьмикласників. Інспекторка ювенальної превенції нагадала школярам основні правила безпеки під час літнього відпочинку. Про це повідомляє Вишгородське районне
У Славутичі працівники КП "ЖКЦ" продовжують прибирання загальноміських територій. Комунальники вигрібають і вивозять опале листя з вулиць та громадських просторів міста. Про це повідомляє КП "ЖКЦ" м. Славутич у фейсбук. Роботи проводять на
У Славутицькому ЗЗСО №1 для учнів 7–9 класів провели зустріч про громадські ініціативи, екологічні зміни та можливості молоді долучатися до корисних проєктів у громаді. Про це повідомляє Агентство регіонального розвитку м. Славутич у
Позбутися неприємного запаху в мікрохвильовці можна за кілька хвилин — для цього знадобиться лише звичайний оцет та вода. Без дорогих засобів і зайвих зусиль. Чому це працює Оцет — натуральна кислота, яка ефективно розкладає
Соціально-психологічний центр Славутича організовує зустрічі місцевої молоді з учнями з Австрії, щоб обмінюватися досвідом та практикувати англійську мову. До заходу залучена активна молодь із Молодіжного простору Славутича. Про це повідомляє
Навіть нове взуття влітку може почати неприємно пахнути — та звичайний засіб із вашої аптечки допоможе швидко це виправити. Про це розповіли у програмі "Сніданок з 1+1". Чому з’являється запах У спекотну пору ноги більше пітніють,
Каталог компаній (знайдено 1 результат)
Невелике затишне кафе в центрі Славутича. Можна як випити кави з різними десертами (їх тут велика кількість), так і повноцінно поїсти. Напої можна купувати "на виніс".

