Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Дивовижний спосіб схуднення - швидко та дієво

Дивовижний спосіб схуднення - швидко та дієво фото

Хвилинне тренування, яке швидко спалює жир.

Швидко скинути вагу не так вже й складно, якщо вести активний спосіб життя. Доктор Майкл Мослі розкрив метод, який підходить тим, у кого мало часу, інформує Ukr.Media.

Як схуднути за такою програмою?

Коли мова заходить про схуднення, люди думають, що їм доведеться годинами займатися в спортзалі або переходити від однієї екстремальної дієти до іншої. Але доктор Майкл Мослі розповів, що знайшов простий спосіб швидкого зниження ваги, який займає "всього хвилину".

Дієтолог завжди був переконаним прихильником методів швидкого схуднення. Свою стратегію він називає "перекушування фізичними вправами", адже вона має на увазі виконання вправ короткими серіями в міру можливості. Таке тренування підійде для людей з напруженим графіком, які не можуть знайти час для повноцінних занять.

Як потрібно тренуватися?

Виступаючи в своєму подкасті, Мослі розповів, що виконання декількох коротких вправ протягом дня більш ефективно, ніж спроба вмістити все в одне велике тренування.

Лікар пояснив: "Виконання вправ короткими серіями дійсно може допомогти вам спалити більше калорій. А також скинути вагу, поліпшити рівень глюкози в крові і кров'яний тиск. Адже ефект буде краще, ніж при виконанні вправ за один раз".

Доктор Мослі вважає, що цей простий спосіб схуднення може допомогти людям, які бажають скинути кілька кілограмів. Звичайно, якщо разом із цим вони змінять і свій спосіб життя.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: