24 Лютого 2022
2066
![До уваги славутичан! Укриття населення у захисних спорудах фото До уваги славутичан! Укриття населення у захисних спорудах фото](/image/news_small/2022/02/24_070401_news2_uvaga-3.jpg)
Бомбосховища на території міста Славутича відсутні! У разі збройного нападу агресора, населення міста Славутич укривається у найпростіших укриттях - підвальних приміщеннях багатоквартирних житлових будинків, у тому числі ПРУ. Власники індивідуальних житлових будинків (котеджів) укриваються у власних підвальних приміщеннях.
Інформація про місцезнаходження захисних споруд (підвальних приміщень що можуть бути використані під укриття) розміщена на офіційному сайті Славутицької міської ради за посиланням http://e-slavutich.gov.ua/.../SitePages/cityMap/Shelter.jpg
Якщо у вашому будинку відсутні підвальні приміщення, що можуть бути використані під укриття, користуємося наведеним розрахунком!