24 Лютого 2022
863
![У Славутицького соціально-психологічного ценру - нове спортивне обладнання! фото У Славутицького соціально-психологічного ценру - нове спортивне обладнання! фото](/image/news_small/2022/02/24_110304_news2_274128680_5094706450613653_7676969582593323720_n.jpg)
У Соціально-психологічному центрі Славутича хочуть облаштувати тренажерну залу для ветеранів АТО/ООС та членів їхніх родин, волонтерів, партнерів. У перевезенні та облаштуванні тренаженої зали у приміщенні СПЦ допомогли небайдужі славутичани.
Про це написав на своїй сторінці у facebook директор СПЦ Віктор Одиниця:
"Дякую славутицьким бійцям і своїм друзям за активність та згуртованість в облаштуванні тренажерного залу! На наступному тижні все розставимо на свої місця і ласкаво просимо! Дякую громадській організації ветеранів та особисто Олександру Киряну за підставлене плече".
Фото: Віктор ОДИНИЦЯ