Чергова 29 сесія Славутицької міської ради: обговорення та рішення

20 червня 2024 року в місті відбулася чергова 29 сесія Славутицької міської ради VIII скликання.

20 червня 2024 року в місті відбулася чергова 29 сесія Славутицької міської ради VIII скликання.

В порядку денному засідання було 43 питання і різне. Згідно зі зверненням депутата Дмитра Стельмаха, кількість питань збільшилася ще на два.

Після оголошення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста» (посмертно) ще трьом нашим героям: В. Давиденку, П. Кравченку, О. Рибакову та увічнення пам'яті Героя України Олега Буяла, відбулася хвилина мовчання.

Потім депутати перейшли до обговорення робочих питань порядку денного 29 сесії.

Військовий час наклав свої особливості: по-перше, чекали деяких депутатів, оскільки не було необхідного кворуму для голосування згідно з регламентом; декілька разів оголошувалася повітряна тривога, за графіком відбулося відключення світла. Було прийнято рішення продовжувати роботу сесії, також був пущений в дію електрогенератор.

Більшість питань землеустрою колективним рішенням депутатів були проголосовані пакетом. Одноголосно були проголосовані 23-тє та 24-те питання: про внесення змін до міської Програми «Турбота» та внесення змін до Програми з благоустрою «100 дрібниць» на 2024 рік. Ці програми були затверджені в новій редакції.

Широке обговорення стосувалося питання існування поняття гуртожитків. У результаті було прийнято політичну заяву: з 1 січня 2025 року припинити існування статусу гуртожитка в житловому фонді Славутича, для чого скласти до наступної сесії Дорожню карту і до 1 жовтня надати План заходів з метою виконання даного рішення.

Також надійшла пропозиція перевести гуртожитки в статус тимчасового житла. Це питання було винесено окремим пунктом порядку денного і проголосовано. Проголосували «за» 15 депутатів.

Також були затверджені питання про внесення змін до Програми підтримки добровольчих формувань Славутицької міської територіальної громади для виконання завдань тероборони на 2024 рік та затвердження її у новій редакції, а також Програми «Захисник Вітчизни» і затвердження її у новій редакції.

Жваве обговорення викликало і питання «Про ліцензування діяльності з надання освітніх послуг у сфері позашкільної освіти», відповідач Ніна Єрьоміна.

В обговоренні взяли участь Валентина Дарнопих, Мая Руденко, Юрій Фомічев, Юрій Юрченко, Дмитро Стельмах та інші. Частково сесія, за бажанням депутатів, відбувалася в закритому режимі. Робота сесії буде продовжена.

[GALLERY-769]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: