16 Грудня 2015
1847
Згідно Указу Президента України №686/2015 від 08.12.2015 року групі українських вчених присуджено Державні премії України в галузі науки і техніки 2014 року за цикл робіт, пов’язаних із гарантуванням безпечної експлуатації та ефективності атомних електростанцій, якій був...
![](/image/news/moy_gorod/14.12.15/profesor.jpg)
До цієї групи вчених увійшов мешканець міста Славутича, директор Славутицької філії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», член-кореспондент НАН України, професор Анатолій Носовський.
Отримані результати цієї багаторічної праці українських вчених-атомників дали змогу не тільки істотно підвищити рівень екологічної безпеки діючих в Україні ядерних енергоблоків, захисту людини та навколишнього середовища, а й забезпечити зростання виробництва електроенергії на атомних електричних станціях, що в свою чергу створює високий ступінь довіри населення до ядерної енергетики.
Це підтверджується актами впровадження та багатьма відгуками, що надійшли від визначних вітчизняних фахівців і вчених, експлуатуючої організації НАЕК «Енергоатом», а також провідних наукових співробітників іноземних наукових центрів.
Колектив Славутичський філії НТУУ «КПІ» вітає професора Анатолія Носовського з присудженням високої Державної нагороди, та бажає подальших успіхів в роботі на благо України та її ядерної енергетичної галузі.
Заступник директора
СФ НТУУ «КПІ»
Ченкова В.В.
![](/image/news/moy_gorod/14.12.15/profesor1.jpg)