Завантаження ...
Новобудови Києва

Славутичани перемагають!

26 червня в місті Одесі стартував Odesa Half Marathon. В програмі марафону були чотири дорослих забіги: 21,0975; 10; 5; 2 км, а також три дитячих дистанції 1000, 500 и 100 метрів. За інформацією організаторів заходу, старт и фініш всіх дистанцій був біля Одеського Національного...

26 червня в місті Одесі стартував Odesa Half Marathon. В програмі марафону були чотири дорослих забіги: 21,0975; 10; 5; 2 км, а також три дитячих дистанції 1000, 500 и 100 метрів.

За інформацією організаторів заходу, старт и фініш всіх дистанцій був біля Одеського Національного театру Опери і Балету. Сотні жителів та гостей міста стали учасниками цього масштабного дійства.

В змаганнях прийняло участь 1100 бігунів з 12 країн світу. Покорити дистанцію полумарафону приїхав із Славутича Говоров Валерій – керівник проектів і програм ГУП ПОМ ЧАЕС.
Зі слів Валерія дистанція 21,0975 км була найважчою. Траса відмічалась складним рельєфом. Погодні умови добавили труднощів, адже бігти при температурі + 32 дуже складно. Але наш славутичанин ні тільки переміг важкі кілометри, а й з результатом 1година 55 хвилин зайняв І місце у своїй віковій категорії (60-69 років).

Вітаємо Говорова Валерія з перемогою і пишаємося його енергією та відданості улюбленому виду спорту! Бажаємо наступних вдалих виступів та бути прикладом для тих, хто обирає здоровий образ життя.