Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Світ, наповнений коханням

День святого Валентина − чудове свято, яке робить нас більш щасливими, тому що кохання надихає нас на значущі, подекуди й відчайдушні вчинки. Звичайно ж, ЗБІЦ аж ніяк не зміг обійти цей день стороною! На веселе святкування були запрошені учні молодших класів. Спочатку були сумніви, як...

 

День святого Валентина − чудове свято, яке робить нас більш щасливими, тому що кохання надихає нас на значущі, подекуди й відчайдушні вчинки. Звичайно ж, ЗБІЦ аж ніяк не зміг обійти цей день стороною!

На веселе святкування були запрошені учні молодших класів. Спочатку були сумніви, як такі юні школяри зможуть сприйняти цю серйозну тему. Не обійшлося і без приємних сюрпризів: у першому ж конкурсі, де дівчата із зав'язаними очима повинні були обрати партнера, одна пара детей не стала брати участь, заявивши, що вони вже… пара! Це було не лише дивно, несподівано й неочікувано, а й дуже весело та незвично, коли одна пара склалася не лише миттєво, а й навіть не беручи участі в цьому дійстві-відборі!

Утворені дуети − а саме вісім пар − із задоволенням приступили до виконання завдань. Дітям потрібно було довести, що удвох вони зможуть зробити все дружно і що у всіх змаганнях вони покажуть обопільну узгодженість дій. Пробіжка зі зв'язаними ногами і збір дрібних предметів показали, як напрочуд злагоджено діють деякі пари.

А пошук захованих "сердець" пройшов дуже весело, і щасливчикам вдалося зібрати більше всіх артефактів.
Перевірка ерудиції вивела одну пару в беззаперечні лідери, а в спортивному змаганні, коли, затиснувши аркуш паперу між головами, потрібно було якомога швидше досягти мети, цей дует закріпив свій успіх.

У результаті перемогла найбільш злагоджена пара, яка зуміла уникнути розбіжностей, а навпаки, навіть проявила узгодженість при виконанні всіх завдань. Отримавши головний солодкий приз, учасники-переможці були дуже щасливі, що сьогодні виявилися кращими з кращих! "Срібло" та "бронзу" отримали ще дві пари, які теж були нагороджені солодкими призами. Дзвінкий сміх і блиск в очах підтвердили, що всі перебувають у прекрасному святковому настрої і що всім дуже цікаво та весело. Школярам дуже сподобався захід, на якому вони довели, що "любви все возрасты покорны", і що їм, як і дорослим, це прекрасне почуття зовсім не чуже.

І як же гарно, що жива в наших серцях надія стосовно всеохоплюючої, справді Божественої Любові, котра, на моє глибоке переконання, повинна правити світом! І вона буде правити ним, неодмінно буде! − бо в кінцевому рахунку Добро (Любов) завжди перемагає зло (ненависть), бо тільки вона здатна зробити нас щасливими, а світ − прекраснішим і добрішим!

Ольга КРОПТА,
керівник сектору
клубної роботи ЗБІЦу

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: