Завантаження ...
Новобудови Києва

Про що говорять наклейки на бананах

Звертали увагу на те, що практично на всіх бананах є наклейки. А знаєте, що вони можуть означати? Що вони означають? На наклейці стоїть 4-значний код, перші цифри починаються номерами 3 або 4, це значить, що фрукти вирощені по принципу інтенсивного сільського господарства, з використанням хімічного добрива та пестицидів. На наклейці стоїть 5-значний ...

 

Звертали увагу на те, що практично на всіх бананах є наклейки. А знаєте, що вони можуть означати?

Що вони означають?

На наклейці стоїть 4-значний код, перші цифри починаються номерами 3 або 4, це значить, що фрукти вирощені по принципу інтенсивного сільського господарства, з використанням хімічного добрива та пестицидів.
На наклейці стоїть 5-значний код, перша цифра 9, це значить, що фрукти були вирощені у звичайний спосіб або «органічний», пестициди не застосовувались, а лише органічні добрива.
На наклейці стоїть 5-значний код, а перша цифра 8, це значить що фрукти генетично модифіковані або ще їх називають скорочено ГМО.

Всі фрукти, які привозять із-за кордону, в обов’язковому порядку повинні мати наклейки. Це означає, що всі продукти, які маркуються таким чином проходять санітарний контроль та безпечні для вживання. Якщо немає наклейки це значить, що продукція не сертифікована, тому може бути небезпечною для вживання.

Завжди потрібно звертати увагу на цей невеличкий факт, щоб убезпечити себе й своїх близьких від неякісної та небезпечної продукції.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: