Пошук по сайту: експлуатація сховища відпрацьованого палива
Новини (знайдено 1992 результата)
2020-го Україна вже не платитиме Росії за утилізацію ядерних відходів, адже в Зоні відчуження до того часу має завершитися зведення сховища відпрацьованого ядерного палива українських АЕС. Про початок спільного українсько-американського проекту
Енергоатом отримав окремий дозвіл на введення в експлуатацію Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.Дозвіл на здійснення цієї діяльності сьогодні, 25 квітня 2022 року, видала ДП «НАЕК «Енергоатом» Державна
Чорнобильська АЕС успішно завершила перевезення відпрацьованого ядерного палива, яке проводилося у рамках «гарячих» випробувань СВЯП-2 14 грудня на Сховищі відпрацьованого ядерного палива СВЯП-2 було розміщено на довготривале проміжне зберігання
6 червня остання відпрацьована тепловиділяюча збірка (ВТВЗ) була вивантажена з басейну витримки центрального залу № 1 і переміщена в сховище відпрацьованого ядерного палива «мокрого» типу (СВЯП-1). Слід зазначити, що до завершення продовженого
18 листопада Чорнобильська АЕС перейшла на новий рівень застосування відпрацьованого ядерного палива. В новому сховищі СВЯП-2 розміщено на зберігання перший двостінний екрановий пенал (ДСЕП), який завантажили 93 збірками відпрацьованого палива... 18
Централізоване сховище, що було побудоване за фінансової підтримки Великої Британії, передали для зберігання радіоактивних відходів у Чорнобилі. Його почали будувати ще 2011-го року. Тут централізовано зберігатимуть радіоактивні відходи з українських
У Славутичі в гібридному форматі відбудеться Воркшоп «Spent Nuclear Fuel Management» на полях конференції INUDECO. За інформацією Агентства регіонального розвитку м.Славутич, конференція INUDECO проходить у місті Славутичі з 2016 року,
Слідчі Служби безпеки України вважають воєнним злочином російський удар по будівлі Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, який знаходиться біля ЧАЕС. Повідомляє СБУ За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1






