Завантаження ...
Новобудови Києва

Продукти для підняття імунітету

Згідно статистичних даних Всемірної організації охорони здоров’я щороку 23 мільйони чоловік хворіють через знижений імунітет. Щоб захистити себе, краще рішення — самостійно зайнятися цим питанням. І перший крок до цього: додати до свого раціону ряд корисних продуктів. 1. Мигдаль Вміст кальцію в мигдалі такий самий, як й в молоці. Крім того, ці ...

 

Згідно статистичних даних Всемірної організації охорони здоров’я щороку 23 мільйони чоловік хворіють через знижений імунітет.  Щоб захистити себе, краще рішення — самостійно зайнятися цим питанням. І перший крок до цього: додати до свого раціону ряд корисних продуктів.

1. Мигдаль
Вміст кальцію в мигдалі такий самий, як й в молоці. Крім того, ці поживні горіхи допомагають підтримувати тіло у тонусі. На думку вчених, мигдаль зміцнює імунну систему. Особливо він корисний проти вірусів. А ще, мигдаль багатий на вітамін Е і клітковину та допомагає контролювати рівень цукру в крові.

2. Насіння соняшнику
Насіння соняшнику також може стати порятунком для імунітету. Воно знижує ризик різних хронічних захворювань, підтримує здоров’я серця і запобігає іншим захворюванням.

3. Ківі
Ківі містять вітаміни С, К і Е, які допомагають при астмі і зміцнюють імунну систему. Крім цього, ківі допомагає поліпшити травлення і захищає від проблем із зором.

4. Імбир
Цей корінь творить дива з тілом. Він знижує рівень холестерину, знімає біль під час менструації і підвищує здатність організму боротися з інфекціями.

5. Бузина
Бузина багата на антиоксиданти і часто використовується для лікування різних захворювань. Ці ягоди допомагають боротися зі стресом і зміцнюють імунну систему.

6. Шпинат
Не секрет, що шпинат корисний для здоров’я. Особливо він ефективний для зміцнення імунітету. Шпинат — багате джерело магнію, елементу, який грає найважливішу роль для нормальної життєдіяльності організму.

7. Кавуни
Кавун допомагає не тільки зберігати здоров’я шкіри і волосся. Крім цього, він поліпшує травлення, роботу нирок і знімає запальні процеси.

8. Фрукти, що містять вітамін С
Вітамін С є найбільш важливим для поліпшення імунної системи. Без нього, у прямому сенсі, не може існувати захисна система організму.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: