Завантаження ...
Новобудови Києва

Погляди - Ольга Василевська-Смаглюк

Мільярд гривень на рік! Незаконна вирубка лісу в Чорнобильській зоні набирає жахливих масштабів
Ольга Василевська-Смаглюк
депутат Верховної Ради України
888
Мільярд гривень на рік! Незаконна вирубка лісу в Чорнобильській зон
На своїй сторінці у Facebook Ольга Василевська-Смаглюк, депутат Округу 96, звертає увагу на серйозну проблему: незаконну вирубку лісу в Чорнобильській зоні, яка набирає жахливих масштабів.
«Вважаю, що громадяни, які перебували в полоні рашистів, мають право обирати: служити чи ні» - Ольга Василевська-Смаглюк
Ольга Василевська-Смаглюк
депутат Верховної Ради України
808
«Вважаю, що громадяни, які перебували в полоні рашистів, мають прав
Ольга Василевська-Смаглюк, народна депутатка України та заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, у своєму повідомленні на сторінці у Facebook висловила свою думку щодо громадян, які перебували в полоні російських окупантів.
«Ми розглядаємо Славутич, як місто, яке може слугувати гарною альтернативою Києву», - Ольга Василевська-Смаглюк
Ольга Василевська-Смаглюк
депутат Верховної Ради України
1070
«Ми розглядаємо Славутич, як місто, яке може слугувати гарно
З робочим візитом до Славутича завітала депутат Верховної Ради України Ольга Василевська-Смаглюк. Візит відбувся 11 листопада.

Жорстока російсько-українська війна вже торкнулася кожного українця: вона вдерлася в наші будинки о 4 ранку, знищила те, що ми любили, відібрала рідних. Немає різниці, в якому місті ми живемо - тепер ми всі з України. В нинішній час багато людей вирішили висловити свою позицію в цих воєнних подіях, в тому числі на просторах інтернету можна зустріти думки експертів. Ми зібрали найважливіші з них, щоб ви могли дізнатися, що відомі люди думають про війну.

Якою є думка про окупацію Росією України: історії відомих людей

Погляди експертів на окупацію України можуть бути різними, але всі вони впевнені в одному: Росія жахливий загарбник, який не заслуговує жалю та поваги. На сайті Slavutich зібрана думка про окупацію Росією України від таких відомих людей, як:

 

  • Віталій Ведмідь;
  • Петро Порошенко;
  • Юрій Бутусов;
  • Михайло Діанов;
  • Олег Жданов;
  • Руслан Стефанчук;
  • Валерій Харчишин.

 

Ви можете прочитати думки експертів та навіть дізнатися, що думають про війну герої ЗСУ, екс-президенти, відомі журналісти та зірки шоу-бізнесу.  Ми постійно оновлюємо список поглядів експертів, моніторимо соціальні мережі та збираємо найцікавіші історії, щоб вам завжди були доступні найсвіжіші висловлювання.

Стань автором
Якщо ви хочете розмістити свій матеріал в рубрику «Погляд» на сайті slavutych.info, напишіть листа на адресу: info.slavutych@gmail.com