25 Листопада 2023
630
![Подаруй тепло захисникам: майстер-клас з виготовлення окопних свічок фото Подаруй тепло захисникам: майстер-клас з виготовлення окопних свічок фото](/storage/thumbs/520/bBe/qMc/VtYqVIeeP5Ko05g2UTFkIxEo-metaNDA1NzQ5ODA4XzM0MTgxMzg2MTgyMDA3NV8yMzQ2MTUzODQzMzQ5NjM0MzI3X24uanBn-.webp)
З метою надання підтримки військовим, які залишаються на передовій в мороз та будь-яку негоду, члени організації організували майстер-клас з виготовлення окопних свічок під назвою "Подаруй тепло захисникам". Цей захід відбувся в Офісі підтримки громадських ініціатив.
Окопні свічки стають надзвичайно важливим елементом для військових ЗСУ, які, залишаючись на захисті України в умовах морозів та непогоди, в основному перебувають в окопах під відкритим небом, не покидаючи своїх бойових позицій протягом кількох днів. Ці свічки не лише забезпечують тепло для тіла, але й освітлюють душу.
Разом ми наближаємося до нашої бажаної Перемоги!
![Подаруй тепло захисникам: майстер-клас з виготовлення окопних свічок фото №1 Подаруй тепло захисникам: майстер-клас з виготовлення окопних свічок фото №1](https://slavutych.info/storage/1618/conversions/HtvTdZYxyZK3PqA8reqTTOugnkIDH1-metaNDA1NzQ1NDY1XzM0MTgxMzc0ODQ4Njc1M18xNzIzNTY1MzY2NzE0MDkzNDAzX24uanBn--preview.webp)
![Подаруй тепло захисникам: майстер-клас з виготовлення окопних свічок фото №2 Подаруй тепло захисникам: майстер-клас з виготовлення окопних свічок фото №2](https://slavutych.info/storage/1619/conversions/MCdashFiVLeunasANrWfupx8byZpw2-metaNDA1MTA4MTcyXzM0MTgxMzc3NTE1MzQxN182MzQ1Njg0NDk1MjA1NjM0ODEzX24uanBn--preview.webp)
![Подаруй тепло захисникам: майстер-клас з виготовлення окопних свічок фото №3 Подаруй тепло захисникам: майстер-клас з виготовлення окопних свічок фото №3](https://slavutych.info/storage/1620/conversions/Ef1BIbmLbmUujTw9C3AXUBqwELi4NF-metaNDA1NzQ3NTEzXzM0MTgxMzg0ODQ4Njc0M18xMzU1ODE5MzM5NDA3Mjk0NjQxX24uanBn--preview.webp)
![Подаруй тепло захисникам: майстер-клас з виготовлення окопних свічок фото №4 Подаруй тепло захисникам: майстер-клас з виготовлення окопних свічок фото №4](https://slavutych.info/storage/1621/conversions/HkL6wu9Fwjzs93cA1zpbpcScOoRq6m-metaNDA1NzY1Mjc1XzM0MTgxMzcyODQ4Njc1NV85MDUxMDIyMDc0OTA0MjUyNDc0X24gKDEpLmpwZw==--preview.webp)
![Подаруй тепло захисникам: майстер-клас з виготовлення окопних свічок фото №5 Подаруй тепло захисникам: майстер-клас з виготовлення окопних свічок фото №5](https://slavutych.info/storage/1622/conversions/cnU3kR3rxJtU19Aoo4S1lhWYi4ijbi-metaNDA1NzcwMDg4XzM0MTgxMzg5ODQ4NjczOF8zNjEwNjY2MDU3ODI3Njk4MzQ4X24uanBn--preview.webp)
![Подаруй тепло захисникам: майстер-клас з виготовлення окопних свічок фото №6 Подаруй тепло захисникам: майстер-клас з виготовлення окопних свічок фото №6](https://slavutych.info/storage/1623/conversions/sDfN77lClVqE7RYLkevIPTrLEYGRbR-metaNDA1NzY1Mjc1XzM0MTgxMzcyODQ4Njc1NV85MDUxMDIyMDc0OTA0MjUyNDc0X24uanBn--preview.webp)
Фото: Офіс підтримки громадських ініціатив м.Славутич
Приєднуйтесь до Телеграм каналу та Вайбер