Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Активний четвер: Чернігів vs Славутич

Активний четвер: Чернігів vs Славутич  фото
Активний четвер – це не просто клуб, а гнучка платформа для активних мешканців Славутича. Щотижня жителі міста збираються в Офісі підтримки громадських ініціатив КП "АРР", щоб обговорювати та пропонувати рішення проблем, що стоять перед їхнім рідним містом.
 

Справжня проблема

Часто ми спостерігаємо, що увага славутичан фокусується на досягненнях інших громад. Чому так? Відповідь проста: завжди будуть міста, які виглядають краще, економічно розвинутіше та привабливіше для проживання. Але справжній секрет – в усвідомленні унікальності та потенціалу Славутича, які його відзначають!
 

Активний Четвер: Порівняння і Дискусії

Останній "Активний Четвер" був присвячений порівнянню Чернігова та Славутича. Ми обговорювали основні економічні та соціальні показники обох міст. Це порівняння, навіть з обласним центром, вказало на унікальність та неповторність Славутича.
 

Дружній порівняльний аналіз

Нехай Чернігів і Славутич залишаються дружніми містами-сусідами. Порівнювати можна, але ніколи не можна ставити їх у конкурентні умови. Важливо порівнювати Славутич із подібними містами в Україні та закордоном, де вони стикаються зі схожими економічними викликами.
 

Приєднуйтеся до "Активного Четверга"!

Запрошуємо вас на наступний збір "Активного Четверга" 30 листопада з 17:00 до 18:00 в Офісі підтримки. Обговоримо, як кожен може стати дійсно активним громадянином та втілити свої ідеї в життя.  

Активний четвер: Чернігів vs Славутич  фото №1
Активний четвер: Чернігів vs Славутич  фото №2
Активний четвер: Чернігів vs Славутич  фото №3
Активний четвер: Чернігів vs Славутич  фото №4


Приєднуйтесь до Телеграм каналу та Вайбер

Фото: 
Офіс підтримки громадських ініціатив м.Славутич
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия